Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Kush ju pelqen me shume

Vlora
Saranda
Ulqini
Pogradeci
Divjaka
Velipoja
Shengjini
Durresi
Struge

Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres

Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres

· 191 · 23172

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-04-2008, 16:23:14
Po e hap kete teme, pasi jemi ne prag vere, dhe shume nga ne qe jemi jashte do bejm pushime ne vendin tone.Do vendos nga nje foto per cdo vend qe behet fjale me siper.

Plazhi DurresitPlazhi VlorePlazhi SarandesPlazhi UlqinitPlazhi PogradecitDivjakaPlazhi VelipojesShengjini LezheGolemi KavajeHimare

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-04-2008, 16:41:09
Cdo vere ne Sarande shkoj une dhe nuk e nderroj me asnje qytet tjeter bregdetar  :D

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-04-2008, 17:38:03
Ne Himare,edhe pse Golemin e kam dy hapa larg shtepise

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-04-2008, 17:40:29
Pse nga Kavaja qenke ti charm ?

Mua me pelqen goxha Golemi se di pse, po ne Golem shkon shumica e Elbasanit, po me bukur eshte Saranda dhe Vlora.

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-04-2008, 17:47:56
Pse nga Kavaja qenke ti charm ?

Mua me pëlqen goxha Golemi se di pse, po ne Golem shkon shumica e Elbasanit, po më bukur është Saranda dhe Vlora.

Po Berni,goce Kavaje,mbese Elbasani

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 09-04-2008, 18:31:37
Kete vere do jete shume qejf, se do shkoj me shoqerine time ne Vlore ose Sarande :D. Keto jane qytetet ne top te listes sime per pushime, jane fantastike.  :)

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 09-04-2008, 18:35:45
Ne Vlore natyra eshte shume e bukur, por nuk me pelqen sherbimi atje. Njerezit me duken cik te eger ne natyre, te flasin si me inat, sikur ua ke borxh, aspak me miresjellje. Edhe pak te bezdisshem meshkujt vlonjat. Flas gjithmone me c'kam takuar e c'me ka rastisur mua atje. Ne Sarande eshte shume me ndryshe dhe ke mundesi te levizesh ne plazhe te ndryshme.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 09-04-2008, 18:50:58
Edhe ne afersi te Vlores ka plazhe te ndryshme dhe njerezit vetem ne shiqim te pare duken te rrepte.

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 09-04-2008, 19:09:07
ne asnjerin  ^o)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 09-04-2008, 19:12:08

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 09-04-2008, 19:16:21
kemi zgjedhur nje vend tjeter..edhe pse saranden e kisha ne plan te pare :)

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 09-04-2008, 20:03:23
Kam qejf ne Vlore ,por nuk mundem

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 09-04-2008, 20:11:55
Ne Divjake  :)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 09-04-2008, 22:48:49
 hmmmmm:
ne sarande, se nuk kam qene as edhe 1 here... :-[

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 11-04-2008, 20:48:14
 hmmmmm:
do merja me gjith qejf dhe dreamm me vete.
 :trendafili

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 11-04-2008, 21:18:35
Struga po per fat te keq nuk e kemi ne liste (edhe pse eshte qytet shqiptar)  :(

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 12-04-2008, 08:06:11
Struga po për fat te keq nuk e kemi ne liste (edhe pse është qytet shqiptar)  :(

E Shtova, po nuk i njoh mire ato qytetet ne Shqiptare ne Maqedoni.Po prap me cudit fakti ku ka vend per te ber plazh ne Struge ?

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 12-04-2008, 10:34:51
Struga ndodhet perballe Pogradecit.

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 12-04-2008, 15:10:14
Berni ke qenë ne Strugë ? Ka vend si nuk ka dhe çdo vit ka edhe plot vizitor, kohëve te fundit janë bërë edhe ndryshime ne plazh, një vend i tëri me shqiptar vera është shumë e gjallë, organizohen mbrëmje deri orëve te mengjesit. Ke pamjen e Drinit te Zi qe te magjeps un për vete do ta quaja bukuri e rrallë edhe me vet faktin e lashtesise dhe bukurin e liqenit te Ohrit, ndoshta do thoni çdo kush pëlqen vendin e vete po nuk jam vetëm un qe i them këto... Nuk e di un shpesh here dëgjoj qe ne Strugë te gjithë ia kalojne mirë,
Iu ftoj te vini ne Strugë do tia kaloni vërtetë mirë...

Me te mira

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 12-04-2008, 15:21:45
Berni ke qenë ne Strugë ? Ka vend si nuk ka dhe çdo vit ka edhe plot vizitor, kohëve te fundit janë bërë edhe ndryshime ne plazh, një vend i tëri me shqiptar vera është shumë e gjallë, organizohen mbrëmje deri orëve te mengjesit. Ke pamjen e Drinit te Zi qe te magjeps un për vete do ta quaja bukuri e rrallë edhe me vet fatin e lashtesise dhe bukurin e liqenit te Ohrit, ndoshta do thoni çdo kush pëlqen vendin e vete po nuk jam vetëm un qe i them këto... Nuk e di un shpesh here dëgjoj qe ne Strugë te gjithë ia kalojne mirë,
Iu ftoj te vini ne Strugë do tia kaloni vërtetë mirë...

Me te mira

Sa bukur e paske pershkruar Konjaku  :) Dhe vertete eshte e tille. ( ne Foto e TV e kam pare) :D

Une mezi po pres te shkoj ne Divjake.

 • Postime: 402
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 12-04-2008, 16:36:08
ne asnjerin.........ka m qene ne KORFUZ dhe eshte MREKULLI ne krahasim me ketu.........pastaj dhe SARANDA nuk mbetet mbrapa

#21 ne: 13-04-2008, 00:28:17
sivjet kam ca plane..mgjs une se kam hic qejf plazhin e kam bezdi nga njerezit dhe femrat karagjoze qe gjenden ne plazh:)

do jem nje jave ne Vlore tek uji i ftohte se kam shume pa qene ne ato ane...

nese do kem kohe ne Struge..kam shume kujtime te bukura nga ai qytet..dhe eshte goxha lire (kam qene tek Hotel Drim ne mos gaboj 3 dite )ose Oher...por per pak fare..

pjesen tjeter do bej cmos ta kaloj ne Rhodos...ua kam premtuar kusherinjeve qe do shkoj

ka mundesi qe...si perfundim te mbetet te shkoj ne Spille dhe Rhodos...:(

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 14-04-2008, 19:19:04
Berni ke qenë ne Strugë ? Ka vend si nuk ka dhe çdo vit ka edhe plot vizitor, kohëve te fundit janë bërë edhe ndryshime ne plazh, një vend i tëri me shqiptar vera është shumë e gjallë, organizohen mbrëmje deri orëve te mengjesit. Ke pamjen e Drinit te Zi qe te magjeps un për vete do ta quaja bukuri e rrallë edhe me vet faktin e lashtesise dhe bukurin e liqenit te Ohrit, ndoshta do thoni çdo kush pëlqen vendin e vete po nuk jam vetëm un qe i them këto... Nuk e di un shpesh here dëgjoj qe ne Strugë te gjithë ia kalojne mirë,
Iu ftoj te vini ne Strugë do tia kaloni vërtetë mirë...

Eshte e vertete edhe une ja kam kaluar shume shume mire

Me te mira

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#23 ne: 16-04-2008, 14:59:11
Ne qytetin tim te lindjes ska me mire.

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 23-04-2008, 08:00:38
Shikoni nje video nga Shengjini, jam habitur qe paska gjith kete bukuri nuk e dija keshtu, shikone dhe do ta vleresoni vete.

Temat e fundit