Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Kush ju pelqen me shume

Vlora
Saranda
Ulqini
Pogradeci
Divjaka
Velipoja
Shengjini
Durresi
Struge

Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres

Ne cilin qytet bregdetar shqiptare, doni te beni pushimet e veres

· 191 · 23166

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 23-04-2008, 18:56:55
bravo Berni,shume e bukur.

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 24-04-2008, 07:49:22
Shikoni dhe nje Video tjeter nga Divjaka & Laguna e Karavastas

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 24-04-2008, 07:57:33
Bukurite e Bregdetit te Durresit

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 24-04-2008, 09:34:37
 Sivjet mendoj se do jem ne Dhermi.  ;)

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 26-04-2008, 16:19:23
une per mua ne Durres

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 28-04-2008, 10:00:41
Deshiroj qe kete vere i kaloj pushimet ne Himare.

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 28-04-2008, 21:40:35
do mundohem te shkoj ne vlore.

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 28-04-2008, 22:56:45
..
« Editimi i fundit: 29-01-2010, 00:02:03 nga **BaByGirL** »

#33 ne: 29-04-2008, 13:27:03
Ne El asnes shkumbinit LOL LOL

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 29-04-2008, 14:20:22
 :perqafim

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 29-04-2008, 19:18:56
Ne El asnes shkumbinit LOL LOL


do vish me mua te kanali i zaranikes???  :D :D

#36 ne: 29-04-2008, 21:07:43
jo rrofsh............. ...dua ne shkumbin

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 29-04-2008, 21:35:35
votova për vloren se aty kam qen vetëm, ke vendet e tjera skam qen ndonjeher sa për durrsin esht prishur fare deti esht ber shum i piset nuk e bëj me plazhin aty

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 30-04-2008, 22:17:24
jo rrofsh............. ...dua ne shkumbin

te vi dhe une me ju??? :-[

#39 ne: 30-04-2008, 22:54:57
te vi dhe unë me ju??? :-[
po qe se je femër....i dashur im do gëzohet jashtë masë....po qe se je mashkull s'ma ha mendja te të pranoj të vish :)

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#40 ne: 01-05-2008, 07:58:31
po qe se je femër....i dashur im do gëzohet jashtë masë....po qe se je mashkull s'ma ha mendja te të pranoj të vish :)


Femer jam...Flm...Por do shkoj andej nga Himara kete vit...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 01-05-2008, 08:08:16
Mirese ju rigjej te gjitheve ne rradhe te pare. Neser me behen fiks 3 muaj qekur s'kam hyre ketu dhe me falni por kam qene e zene me gjera te tjera. Nejse, po i pergjigjem pyetjes. I Pari qytet qe do te zgjidhja per te bere pushimet e Veres do te ishte Vlora dhe rrethinat e saj te mrekullueshme: Ujet e Ftohte, Dherrmiu. Me mire akoma do te doja te isha nje muaj te tere me pushime dhe do e filloja me nja 2 jave ne Vlore dhe verdalle Vlores, pastaj 1 jave ne Sarande dhe ne Himare, 4 dite ne Pogradec pasi edhe liqeni/gjoli ka lezetin e vet dhe do e perfundoja prane Adriatikut ne Durres. Qe nga Joni deri ne Adriatik do te beja pushime te mrekullueshme, besoj.


P.S. Gezuar Pranveren te Gjitheve!!

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 15-05-2008, 20:57:07
Unë votova për Tjetër Vend sepse Dhërmia është vend i mrekullueshëm... Nuk kam qenë por kam dëgjuar fjalë të mira...

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#43 ne: 17-05-2008, 08:27:21
Mirese ju rigjej te gjithëve ne rradhë të parë. Nesër me bëhen fiks 3 muaj qëkur s'kam hyrë këtu dhe me falni por kam qenë e zënë me gjëra te tjera. Nejse, po i përgjigjem pyetjes. I Pari qytet qe do të zgjidhja për te bërë pushimet e Veres do të ishte Vlora dhe rrethinat e saj te mrekullueshme: Ujet e Ftohte, Dherrmiu. Me mirë akoma do të doja te isha një muaj te tërë me pushime dhe do e filloja me nja 2 jave ne Vlore dhe verdalle Vlorës, pastaj 1 jave ne Sarande dhe ne Himare, 4 ditë ne Pogradec pasi edhe liqeni/gjoli ka lezetin e vet dhe do e perfundoja pranë Adriatikut ne Durrës. Qe nga Joni deri ne Adriatik do të bëja pushime te mrekullueshme, besoj.


P.S. Gezuar Pranveren te Gjithëve!!

shyqyr qe na erdhe se na kishte mare malli....

#44 ne: 26-05-2008, 23:30:15
a se kam haberin hic ku do jem

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 26-05-2008, 23:35:21
Asnjehere nuk kam shkuar nga mezi ne veri. hmmmmm:
Gjithmone, nga mezi ne jug.  :)

#46 ne: 26-05-2008, 23:37:40
une as veri as jug..ok mire deri ne Lezhe ama jo per plazh dhe Vlore....ia kam qejfin shume Sarandes...do zoti behen gjerat si duan...se mo perfundoj ne Shkumbin fare LOL

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 26-05-2008, 23:41:39
haha Shkumbini

Thuaj -mos- zaranike's  :P

#48 ne: 26-05-2008, 23:44:34
e.....apo se ka lagjen andej ..nga kanali LOL

po he se do na shijoj LOL

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 26-05-2008, 23:48:18
e.....apo se ka lagjen andej ..nga kanali LOL

po he se do na shijoj LOL

d.m.th. nuk e ke vizituar ndonjëherë ullishtjen? haha

Temat e fundit