×
Hyrja
Profili

Nëse do mund ta kthenit kohën mbrapa cfare do te ndryshonit?

Nëse do mund ta kthenit kohën mbrapa cfare do te ndryshonit?

· 18 · 1131

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
ne: 07-09-2008, 19:51:41
Përshëndetje, duke lexuar tema tjera në forum më erdhi në mendje edhe kjo qe po e hap - Nëse do mund ta kthenit kohën prapa çfar do donit të ndryshonit ???  :)
« Editimi i fundit: 07-09-2008, 23:05:39 nga M A X »

 • Postime: 1533
Karatisti
#1 ne: 08-09-2008, 02:54:39
Vetem nje mbremje kurre sdo doja ta kisha jetuar.  :(

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
shkambi
#2 ne: 08-09-2008, 09:35:38
Po sikur ta kisha ate fuqi sigurisht kisha me ndryshuar shume por kjo besoj se eshte e pamundur por sigurisht se ato endrrat e femijris do ti kisha kufizue duke i bazuar ne ralitet.

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#3 ne: 08-09-2008, 11:02:29
Mendoj se nuk do kisha ndryshuar asgjë.. C' do gjë qe ne perjetojme (qoftë pozitive apo negative), na bën te ndjehemi me te rritur dhe te nxjerrim një mësim për të ardhmën.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#4 ne: 08-09-2008, 12:49:09
Nuk e di...

Mbase asgje. Mbase thjesht vetedija qe mund te beja ndryshime qe s'i bera do te me bente te ndihesha me mire (e pabesueshme, hë?) atehere dhe per njefare kohe me pas, por me vone do te me brente krimbi.

Nuk dua ta kthej kohen mbrapa, pasi ajo do te shnderrohej ne iluzion.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 09-09-2008, 12:03:41
Vetem per nje gje te vetme do kisha dashur ta kthej kohen pas. :(

Po ja qe nuk kthehet kurre. :)

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
#6 ne: 09-09-2008, 19:58:25
Vetëm për një gjë te vetme do kisha dashur ta kthej kohën pas. :(

Po ja qe nuk kthehet kurrë. :)

Na bere te mendojme, do isha shum kurioz ta dija ceshte kjo gjeja ?   hmmmmm:

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7 ne: 10-09-2008, 01:00:10
Jam dakord me mendimin e Syrgjyn-it. Do te shtoja se po te ndryshoja te kaluaren do te ndryshonte edhe e tashmja. Une jam me se e kenaqur me jeten, keshtu qe -asgje-.

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#8 ne: 10-09-2008, 06:47:26
ah sikur takisha kthyar kohen mbrapa sdota kisha nhohur nje njeri qe maka rrembyar jeten,, :(

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#9 ne: 17-09-2008, 17:54:14

Do zhdukja çdo gjë te keqe qe egziston ne këtë botë..
Emira
#10 ne: 17-09-2008, 18:45:00
Jam e sigurt: Nuk do isha martuar heren e pare!!!!!!!!!!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 21-09-2008, 00:28:05
Na bërë te mendojmë, do isha shum kurioz ta dija ceshte kjo gjeja ?   hmmmmm:
Nje gabim qe nuk falet. :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 23-09-2008, 04:14:59
Absolutisht asgje.

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#13 ne: 29-09-2008, 08:09:07
Vetem per nje gje te vetme do e ktheja nese do ishte e mundur, por nuk eshte. :(

 • Postime: 15
 • Gjinia: Mashkull
Rupert
#14 ne: 25-07-2009, 00:08:20
Asgje, cdo gje ka rrjedhen e vet.

 • Postime: 449
tinkaa
#15 ne: 16-08-2009, 18:11:45
oo sa mir  do ishte, te ndodht nje gje till, do  kthej femirine  dhe  do kaloj caste shum shume te mira

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#16 ne: 16-08-2009, 18:16:41
Asgje nuk do te doja te ndryshoja... ;)

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#17 ne: 16-08-2009, 22:06:25
do te ndryshoja shume gjera

n jeriu shpesh here gjendet ne udhekryq dhe jo gjithmone merre vendimet e duhura.

« Editimi i fundit: 18-08-2009, 15:20:05 nga h75 »