×

Nëse jeta juaj do te ishte një libër, si do ta titullonit?!.

· 297 · 12282

Nëse jeta juaj do te ishte një libër, si do ta titullonit?!.

· 297 · 12282

 • Postime: 88
salipestili
#25 ne: 16-12-2008, 02:16:26

Per fat te keq o te mire jeta(natyra) i ka disa rregulla te saja, te cilat megjithe perkushtimin tone mbesin te paluhatshme.

Eshte nje fjale qe thote "o zot, me jep guximin te nderroj gjerat qe eshte e mundshme dhe duhet te nderrohen, qetesine shpirterore per ti pranuar ato te cilat nuk nderrohen dhe diturine qe ta kuptoje ndryshimin qe egziston ne mes tyre"

Fjalet nuk sjellin ngushellim, vetem koha eshte "mehlem per varre".
« Editimi i fundit: 29-05-2012, 06:41:28 nga ßåßygiяℓ »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4
trishtimi
#26 ne: 16-12-2008, 14:18:29
jeto dhe leri te jetojne. :perqafim
pastaj eshte e veshtire ti vesh nje emer gjithe asaj qe ka jeta brenda sepse te duhet te perkufizosh dhe gjera qe skane perkufizim.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#27 ne: 16-12-2008, 15:22:53
jeto dhe leri te jetojne. :perqafim


Ti m'paske marre titullin e librit tim ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 997
 • Gjinia: Femer
Alondra
#28 ne: 16-12-2008, 15:35:01
"Ne kerkim te vetvetes"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#29 ne: 16-12-2008, 15:52:57
"Jeta ne shoqeri"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#30 ne: 16-12-2008, 18:47:40

   Dy kundërshti:ëndrra dhe realiteti,jeta dhe vdekja.
         Dy kalime:fjetja dhe zgjimi,vdekja dhe ngjallja.
             :( :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#31 ne: 20-12-2008, 22:12:56
"Tempujt e Heshtjes"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#32 ne: 20-12-2008, 23:47:00
" Pa titull "
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull
memet
#33 ne: 09-01-2009, 17:29:17
me mir vdekje se sa urrejtje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 10-01-2009, 01:17:45
Aventurat e Shejtanes e Ujkut....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 47
 • Gjinia: Femer
ERAA........
#35 ne: 10-01-2009, 14:05:24
..... NDERI IM ËSHTË JETA IME ..... :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#36 ne: 11-03-2009, 22:16:40
"Maske"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
Thales
#37 ne: 11-03-2009, 22:21:57
''Mes dy brigjeve''
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 997
 • Gjinia: Femer
Alondra
#38 ne: 12-03-2009, 08:18:40
"Jeta ime"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 42
shukra
#39 ne: 12-03-2009, 09:04:00
"pse njerzit te gjykojn pa te njohur"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 40
Fjala
#40 ne: 12-03-2009, 13:09:30
Unikja !!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#41 ne: 13-03-2009, 10:25:09
''Heshtja''
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 40
Fjala
#42 ne: 13-03-2009, 12:15:59
''Heshtja''

Nuk  po te shkon ky titull, spaku keshtu them nga ajo qe te njohim ketu, ndoshta ne realitet je ndryshe,apo jam gabim?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#43 ne: 13-03-2009, 18:55:16
Nuk  po te shkon ky titull, spaku keshtu them nga ajo qe te njohim ketu, ndoshta ne realitet je ndryshe,apo jam gabim?
Mire e ke ti po ne ca gjera heshtja nuk flet por nganjehere flet aq shume.....sa te ben ta shkrush si titull. :) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 15-03-2009, 23:02:11
Forca per te jetuar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
Thales
#45 ne: 16-03-2009, 00:28:34
''Heshtja e zeshme''
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 40
Fjala
#46 ne: 17-03-2009, 01:06:53
"PA gjemba"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#47 ne: 17-03-2009, 16:45:10
Kam menduar nje titull tjeter ''Gjithçka dhe asgje'' :) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#48 ne: 17-03-2009, 17:35:14
Rrugeve...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#49 ne: 17-03-2009, 17:43:56
Kamasutra LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super