×

Nëse jeta juaj do te ishte një libër, si do ta titullonit?!.

Nëse jeta juaj do te ishte një libër, si do ta titullonit?!.

· 297 · 12655

 • Postime: 1498
Zara
#75 ne: 29-09-2009, 10:38:59
Enderra te Shtypura

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#76 ne: 18-10-2009, 21:39:03
"Dedikuar Ty"

 • Postime: 31
marinaa
#77 ne: 18-10-2009, 21:41:09
"Zhgenjim dhe fat"

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#78 ne: 19-10-2009, 12:02:36
"ferri dhe parajsa"

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#79 ne: 19-10-2009, 14:05:52
"UNE"  :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#80 ne: 20-10-2009, 15:12:36
faqet e mia

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#81 ne: 20-10-2009, 17:35:07
Sipas perjudha do kishte edhe nje titull, por jeta ime nuk mund te jete nje roman, por disa romane bashke...

Aktualishte do e titulloja, "shpetome mua"

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#82 ne: 20-10-2009, 17:43:38
"Ditari i nje ushtari" :D

 • Postime: 449
tinkaa
#83 ne: 28-10-2009, 16:40:21
dhe telashet skan te sosur

 • Postime: 158
buzenjoma
#84 ne: 29-10-2009, 08:42:53
" Edhe engjelli edhe djalli jane bashke tek i gjalli"

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#85 ne: 19-11-2009, 20:42:23
  "Lufta per tre P"

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#86 ne: 19-11-2009, 20:58:42
Jeta esht me plot ngjyra

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#87 ne: 25-12-2009, 13:27:30
   INTRIGA

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#88 ne: 25-12-2009, 13:30:30
"melodi"

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#89 ne: 25-12-2009, 13:32:45
"Ender"

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#90 ne: 25-12-2009, 14:44:34
"Strofkulla e Enderrave" :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#91 ne: 25-12-2009, 15:18:09
"Murder my heart"

 • Postime: 9
xhenet@
#92 ne: 26-12-2009, 20:18:18
shpres pa fund

 • Postime: 2549
vullkani
#93 ne: 26-12-2009, 22:05:40
PERSONALITETI DYFISHTE

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#94 ne: 26-12-2009, 22:24:26
pa fat...
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#95 ne: 26-12-2009, 22:27:54
pa fat...

pse mi biri?  :)
(libri im ky, e?) :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#96 ne: 26-12-2009, 22:31:27
pse mi biri?  :)
(libri im ky, e?) :P

e kam nga shiu qe po bie jam bere melankolike :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#97 ne: 26-12-2009, 22:34:49
po mos i ver titullin jetes, ndikuar nga ca pika shiu... injoroi! :)

une do ja vija.. "sonata e njeriut te mire" (titull i vjedhur) :D e do ja kushtoja tim eti. kot per qejf!

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 26-12-2009, 22:37:13
po mos i ver titullin jetes, ndikuar nga ca pika shiu... injoroi! :)

une do ja vija.. "sonata e njeriut te mire" (titull i vjedhur) :D e do ja kushtoja tim eti. kot per qejf!

e di e di ;)

jetes sime smund ti ve titull ka shume surpriza histori befasi booh ... smund ta fus ne 1 te vetme

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#99 ne: 26-12-2009, 22:39:22
beje trilogji pra... ose kaloje ne ekran, beje telenovele.. :D