×

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 20179

 • Postime: 783
ilir elb
ne: 12-07-2004, 22:55:51
po e nise unë atëherë ........
Ne rradhë të parë isha marrë provimin me date 20 te këtij muaji
por te gjithë muajin gushtin jam ne Shqipëri..........

Pres përgjigje.......... :P


« Editimi i fundit: 29-05-2006, 08:20:32 nga Berni »
milanisti
#1 ne: 12-07-2004, 23:02:03
O ILIR un per kete vit nuk levis nga vendi qe jam ketu do ti kaloj pushimet , ti suksese ne provim dhe rruge te mbare per ne shqiperi ( ELBASAN) dhe jakalofsh mire dhe bei te fala qyteti nga ana ime.

 • Postime: 783
ilir elb
#2 ne: 12-07-2004, 23:18:14
patjeter pa merak i bej une te fala

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#3 ne: 13-07-2004, 12:26:44
po ku do ti kalojm emor ama.Ketu ne pune .edhe veres :(
milanisti
#4 ne: 13-07-2004, 12:31:21
He moj ti Zhade mos na u loth shum ne pune se na dobesohesh 8), mbaje veten sic e mbajn te jashtimt :D :pafshim :pafshim

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#5 ne: 13-07-2004, 12:42:47
ashtu eshte mor po ca do hame??? PUNE PUNE NAT E DITE QE TE SHOHIM PAKEZZZZZZ    DRITE :zjarr :zjarr :(

 • Postime: 783
ilir elb
#6 ne: 13-07-2004, 17:26:01
o ZHADE si shum ma ngacmon ate patriotin ti mua................ ;)
dhe nje qe nuk kuptova une ku do ti kalosh pushimet :???

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#7 ne: 13-07-2004, 18:32:45
Po jo mo se nuk kam asgje kunder patriotit tend.pastaj perse  eshte forumi??? te bisedojme.Pushimet do ti kaloj ne pune se jam shume besnike hahahahahha ><

 • Postime: 783
ilir elb
#8 ne: 14-07-2004, 11:26:03
 po Zhade jemi ne forum po une po tallesha.......... mos ma merr per keq

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer
Heroinë e rrugës
#9 ne: 17-07-2004, 23:50:32
Une me 19 do marre rrugen si iliri_85_elb per Shqiperi.
Do t'i kaloje 3 jave ne DR.
Zhade edhe milanisti mos u lodheni shume tu ndejt apo tu punu  :pafshim
milanisti
#10 ne: 17-07-2004, 23:52:07
Ja kemi lene rradhen juve qe do beni qejf per kete vit, un po dobesohem nga puna e madhe. ;) ;)

 • Postime: 5966
SmiLey
#11 ne: 18-07-2004, 00:20:41
Ahhhh, cfare pushimesh more shok... ><

Mua vetem do te me duhet te mesoj e mesoj e mesoj si derr  >:(

Sic thote populli:-
Kur u ndane (pjeset/arat) keshtu na rane!!

E keshtu dhe puna ime, kete vere e kam fat per te mos bere pushime por me duhet te ulem e te studioj :'(

Ju djema e vajza qe do te shkoni me pushime ia kalofshi sa me mire e bejini te fala Shqiperise <)>[attachment[/attachment]

 • Postime: 783
ilir elb
#12 ne: 18-07-2004, 14:43:44
Heroina _e_rruges edhe une atje do iki per pushime ne durres ose ne mire tek rrota e kuqe  ndoshta edhe takohemi :???

 • Postime: 783
ilir elb
#13 ne: 18-07-2004, 14:46:53
Ahhhh, cfare pushimesh more shok... ><

Mua vetem do te me duhet te mesoj e mesoj e mesoj si derr  >:(

Sic thote populli:-
Kur u ndane (pjeset/arat) keshtu na rane!!

E keshtu dhe puna ime, kete vere e kam fat per te mos bere pushime por me duhet te ulem e te studioj :'(

Ju djema e vajza qe do te shkoni me pushime ia kalofshi sa me mire e bejini te fala Shqiperise <)>

pa problem ia beji une te fala nenes shqiperi....... dhe meso....mos ik neper festa
milanisti
#14 ne: 19-07-2004, 16:46:20
Sa mire ju qe do ikni me pushime si nuk ju vjen pak gjenaf per ne as nuk na ftoni per ndonje vizit ;) ;)

 • Postime: 783
ilir elb
#15 ne: 21-07-2004, 13:16:04
pa problem..... fare kur te vij nga shqiperia do te sjell pak balte(nga e do nga ullishta apo nga Godoheshi) ;) ;)
milanisti
#16 ne: 21-07-2004, 15:12:06
ILIR ma mire nga Godoleshi se ullishten e ke afer  ;) ;) te lodhesh dhe ti pak kur te ngjitesh atje mi ben te fala Heroines_se_rruges, po e takove ne Durres.

 • Postime: 783
ilir elb
#17 ne: 21-07-2004, 18:27:40
ishalla po e takoje.......... :??? se i beje une te fala

 • Postime: 69
Hej
#18 ne: 01-08-2004, 14:44:59
pune, pune dhe vetem pune :'(

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#19 ne: 02-08-2004, 23:55:28
Sa mire do te ishte te shkoja sivjet ne Shqiperi por me duhet te jem ne pune kete vere dhe fatkeqsisht do me mungojne ato kafenete mbremjeve por... i ka jeta keto...

 • Postime: 447
 • Gjinia: Femer
LOLO
#20 ne: 07-08-2004, 00:23:19
Lisa ndjej me ty, ene una nuk do mundem kete vere te iki per ne kosove, mbasi qe duhem te punoja.. :(

Une isha para 2 muajsh ne skoci, tani para nje muaji u ktheva prej Grand Canaria kam kaluar ne dy vendet per mrekulli... Por tash ka mar vape e modhe e une punoja  :(

Ju pershendes dhe ju uroja te gjithve qe ikeni per pushime rruge te mbare, po na sjellni spaku nje kartoline nga durresi, vlora apo saranda  :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 07-08-2004, 08:22:37
Po mos u qaj mo LOLO se ti te pakten paske bere disa pushime po ne te shkretet qe u krimbem ne pune spo kemi kohe te fleme :(

 • Postime: 447
 • Gjinia: Femer
LOLO
#22 ne: 07-08-2004, 11:11:00
Lisa ke te drejte, po behu kinse je e semuar e ik ca dit per pushime  :-\
Gjumashi
#23 ne: 10-08-2004, 23:41:23
 :)
« Editimi i fundit: 18-04-2005, 18:50:20 nga Gjumashi »

 • Postime: 331
redman
#24 ne: 11-08-2004, 09:26:10
une per here te pare do te shkoj ne Dhermi,mezi pres tja mbath
 

Pushimet ideale.

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 11-02-2007, 16:38:48
nga Elegance
Ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit të ri 2009?

Nisur nga Konjaku

Postimi i fundit 30-01-2009, 08:22:22
nga eurogina
Ku do te deshironi ti kalonit pushimet kete vere?

Nisur nga Misss

Postimi i fundit 22-02-2009, 17:19:31
nga dreamm
Dita e veres

Nisur nga h75

Postimi i fundit 14-03-2012, 15:22:11
nga Lorisa L
Çfarë ndjeni ne momentin kur kaloni pranë...!?

Nisur nga i huaj

Postimi i fundit 07-07-2009, 17:29:36
nga Emira