×

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 20174

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#125 ne: 12-07-2006, 20:56:05
Goce na te keqen se po me liron dhomen e gjumit ai mua se mendon helbete me muaj mjalti te mbajne dhomen e madhe ....mos e ve ne siklet djalin :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#126 ne: 13-07-2006, 03:09:54
une me kismet do jem ne ulqin

 • Postime: 229
 • Gjinia: Mashkull
blue_feather
#127 ne: 13-07-2006, 07:15:12
ndersa une oher,struge e gjith zonat shqiptare ne lindje te shqiperise,iliriade.

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#128 ne: 13-07-2006, 18:11:32
une per vete do i kaloj ketu ku jam, east hampton.  megjithse plazhet ketu zene vendin e 3 ne bote nuk i krahasoj me saranden.
duhet me pune kete vere. :(

 • Postime: 5
 • Gjinia: Femer
anush
#129 ne: 14-07-2006, 01:31:39
 hmmmmm:nuk e kam vendosur akoma
Capkenja
#130 ne: 14-07-2006, 04:39:29
Ne El po kismet kur te vij tetori  se ai do jete muaj tamam tamam per pushime LOL
guest11984
#131 ne: 14-07-2006, 05:46:57
kam ndermen ti baj vizite ferrit po nga muaji tjeter LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#132 ne: 14-07-2006, 06:41:49
Anna merr solar me rezolucion te larte se mos na behesh shkrumb atje pasi eshte pakez vape.. :D :D :D


Kurse une kam ndermend te iki ne shengjin pasi ja kalova mire atje javen e shkuar. :D :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#133 ne: 14-07-2006, 17:15:15
ketu ku jam  :( :(

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#134 ne: 15-07-2006, 11:27:58
Kesaj rradhe ne detin e zi, ne Bullgari :D

 • Postime: 2354
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#135 ne: 18-07-2006, 16:01:54

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#136 ne: 27-07-2006, 07:32:32
Ca andej e ca ketej rendesi ka ketu rrotull.    :D
 
Capkenja
#137 ne: 27-07-2006, 08:19:31
Kësaj rradhë ne detin e zi, ne Bullgari :D

Po ne ikim qe andej ju vini;)
bej shaka eshte i bukur bregdeti bullgar !

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#138 ne: 09-09-2006, 05:10:26
Vera iku dhe na la, une ende po mendohem........... :(

p.s. C'me vjen ta kendoj ate kengen "Gjithe shoket jane martu, une beqar u pata betu" :D LOL LOL

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#139 ne: 03-04-2007, 00:42:09
Si gjithmone ne Shqiperi,edhe çmallemi edhe pushojme ne plazhin e bukur te Durresit ku ske ku te vesh çadren se e kane zene privatet gjithe bregdetin me shezlongat ,vetem per nji gje ama aty eshte per smbari misrat e pjekur i ke ke goja se piqen para syve te tu.
Nejse me te mirat dhe te keqijat mua per vete aty me ngjit.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#140 ne: 04-04-2007, 11:32:20
ne TIRON kalamoja .......iiiiiiiiiiii iii qe mezi po pres si gjithmon me mbeten valixhet hapur :S

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#141 ne: 04-04-2007, 12:30:46
Lum si ti Lisa  :)

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#142 ne: 09-05-2007, 21:03:01
Knej nga lagjja ime duke lujt pafta, sylla mbyllazi, top, dhe xhiro me guzhinjeta  :D  :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#143 ne: 10-05-2007, 05:14:23
ne shqiperi do shkoje une :D me kismet nga gushti
me ka mare malli per fshatin time :D :D

 • Postime: 6786
 • Gjinia: Femer
erlehta
#144 ne: 10-05-2007, 05:20:21
ne Shqipëri do shkoje unë :D me kismet nga gushti
më ka mare malli për fshatin time :D :D

.Ne vere do shkoj sërish ne Shqipëri .. do vish te jap një dreke ore :D marim dhe Lisen  :D

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#145 ne: 10-05-2007, 05:34:44
Pjesen me te madhe do jam ne Kosove, por edhe Shqiperine e Maqedonine do ta vizitoj  :)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#146 ne: 10-05-2007, 07:47:27
Une per vete pushimet i kam te sigurta gjersa te jem gjalle.. :D sepse jetoj aty ku vijne njerezit te pushojne.

Por, po bera ca leke gjate veres do ja mbath ne Turqi per nja 2 jave, per Relax. :D :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#147 ne: 10-05-2007, 12:49:39
po të mblidheni te gjithë ju si forumista xheneros qe jeni, e te kontriboni me £10 secili, vallaj e blej një bilete për tokën meme, s'hezitoj hiç! :D
vet s'kam tani, se është shtrengu kartagjena LOL (i bëra leket Londer-Tiron :-[)

 • Postime: 1580
sorelina
#148 ne: 12-05-2007, 13:58:02
Ne shqiperi mezi po i pres   :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#149 ne: 12-05-2007, 19:14:56
Një pjesë te pushimeve do e kaloj te një plazh ngjitur me Ameriken,Crystal beach quhet,do rri këtu te kjo shpia ne breg te liqenit :)
 

Pushimet ideale.

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 11-02-2007, 16:38:48
nga Elegance
Ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit të ri 2009?

Nisur nga Konjaku

Postimi i fundit 30-01-2009, 08:22:22
nga eurogina
Ku do te deshironi ti kalonit pushimet kete vere?

Nisur nga Misss

Postimi i fundit 22-02-2009, 17:19:31
nga dreamm
Dita e veres

Nisur nga h75

Postimi i fundit 14-03-2012, 15:22:11
nga Lorisa L
Çfarë ndjeni ne momentin kur kaloni pranë...!?

Nisur nga i huaj

Postimi i fundit 07-07-2009, 17:29:36
nga Emira