×

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 20488

 • Postime: 5949
SmiLey
#25 ne: 11-08-2004, 12:06:06
Per here te pare,,,,????? Uaauuuuuuuuu  :occ
Ku jeton ti, ne ndonje planet tjeter qe nuk paske shkuar me pare deri ne Dhermi :???

 • Postime: 331
redman
#26 ne: 11-08-2004, 14:40:55
Ndoshta nuk jam shprehur sic duhet.
Une kam qene edhe here te tjera...por dite te vecanta.
Tani do te jem nje jave.
Mbas Vlores (plazhit te radhimes) eshte plazhi qe pelqej me shume.
Nuk me ka rastisur me pare te pushoj kaq gjate dhe kaq.
Qellon ne jete ,s'ke cben  ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#27 ne: 11-08-2004, 22:42:38
A me merr dhe mua me vete se une ne dhermi kam qene vetem njehere dhe kam qene e vogel nuk e mbaj mend ...se nuk po pres dot deri per veren tjeter kur te shkoj ne shqip.

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#28 ne: 14-08-2004, 03:58:13
Oh sa zili i kam keto forumistat qe paskan ik ne Shqiperi :??? :???
Lum si keta :( :(,ne rrime ketej,punojme... :???

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
zeshkani_uk
#29 ne: 11-09-2004, 02:01:45
me ta thane te verteten kam ikur me pushime po do e baj edhe nje jave ne itali  ;)

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#30 ne: 24-04-2005, 15:33:09
Ne Shqiperi :)

Spo pres dot Qershorin edhe pse isha para 2 javesh prap kam qejf se kam dhe nje Gezim :)

 • Postime: 11
yllshkodrane
#31 ne: 25-04-2005, 10:14:31
Dhe 3 jave erdha Shqiperi....:D
Mezi c'pres o njerez, si vendi jot nuk ka.
Dhe pushime me te bukura s'ka, me vjen keq per ju te tjeret qe s'keni
mundesi te shkoni dot..

 • Postime: 12234
Lefter
#32 ne: 25-04-2005, 13:00:12
Sivjet ne Rusi....

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#33 ne: 25-04-2005, 13:28:47
une per vete jam ne currila se anej do punoj jo per gjo :P

 • Postime: 12234
Lefter
#34 ne: 25-04-2005, 14:06:53
Ani me mire thuaj per ,,punime,, e jo pushime.... ;)

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer
Mistrecja
#35 ne: 26-04-2005, 06:00:37
Shqiperiiiiiiiiiiii iiiii

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#36 ne: 26-04-2005, 06:33:15
Sa inat qe ket vit nuk mund me shku me pushime :(

Me duhet me punu.

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#37 ne: 26-04-2005, 06:44:18
blerina po boi te pakten 15 dite leje sic e kan te gjithe :) ose ene puno ene boj qef sic e boj une :P

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
WiLd
#38 ne: 26-04-2005, 10:37:49
cuna e goca beni qejf edhe per mu.

uroj t'ia kaloni sa me mir

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#39 ne: 27-04-2005, 04:40:19
blerina po boi te pakten 15 dite leje sic e kan te gjithe :) ose ene puno ene boj qef sic e boj une :P

Po un ne vere filloj te punoj ku me i marr 15 dit leje por mendoj se kam me u kenaq se eshte vend i bukur ne ishullin e Elbes.

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#40 ne: 27-04-2005, 06:09:52
she she ku do punoka njona si sdo u kenaqke anej mi ene puno ene kenaqu :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#41 ne: 27-04-2005, 10:18:53
dhermiiiii me prit se erdhaa :)

 • Postime: 2890
 • Gjinia: Femer
Dolce
#42 ne: 27-04-2005, 11:04:08
Besoj se ne Shqiperi. Kete mendim kam tani :)..

 • Postime: 1664
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#43 ne: 28-04-2005, 08:02:28
nga bregdeti i Jonit, besoj...

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
meltin'pot
#44 ne: 28-04-2005, 08:10:57
  Plazh ne brigjet e Portofinos dhe nje shetitje ne formen e udhetimit ne DUBAI " EBA "  ;)

 • Postime: 116
 • Gjinia: Mashkull
hellboy
#45 ne: 28-04-2005, 09:10:35
Shqiperi,bregdet.
MaFioZe
#46 ne: 18-05-2005, 08:33:44
pushimet... i kam krejt 6jav pushim veror dhe ne javen e par besoj qe dot gjindem ketu ne zvicerr dhe pastaj do nisem me vetur per ulqin atje ti kaloj ca. 10dit dhe te shkoj ne prishtinen e bukur nje jav... ateher do nisem prap per zvicerr (pushim i shkurt ket vit por isha edhe dimrit dhe kaq me shum obligimet nuk po lejojn)....

psh..

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#47 ne: 18-05-2005, 10:19:13
ne shtepi ><
s'ka lek (?)

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
Big Bobi
#48 ne: 18-05-2005, 21:22:54
Tre muaj pushime vere qe kam do i kaloj ne shqiperi :)

 • Postime: 851
iShUlLi
#49 ne: 31-05-2005, 09:00:37
Kam shume deshire ti kaloj ne Sarande, Himare dhe Vlore
Ne te njejten kohe do ti vizitoj per here te pare ato Vende me te bukura te Shqiperise..  ;)


 :alb: