×

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 19802

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 19802

 • Postime: 5966
SmiLey
#25 ne: 11-08-2004, 12:06:06
Per here te pare,,,,????? Uaauuuuuuuuu  :occ
Ku jeton ti, ne ndonje planet tjeter qe nuk paske shkuar me pare deri ne Dhermi :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#26 ne: 11-08-2004, 14:40:55
Ndoshta nuk jam shprehur sic duhet.
Une kam qene edhe here te tjera...por dite te vecanta.
Tani do te jem nje jave.
Mbas Vlores (plazhit te radhimes) eshte plazhi qe pelqej me shume.
Nuk me ka rastisur me pare te pushoj kaq gjate dhe kaq.
Qellon ne jete ,s'ke cben  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#27 ne: 11-08-2004, 22:42:38
A me merr dhe mua me vete se une ne dhermi kam qene vetem njehere dhe kam qene e vogel nuk e mbaj mend ...se nuk po pres dot deri per veren tjeter kur te shkoj ne shqip.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#28 ne: 14-08-2004, 03:58:13
Oh sa zili i kam keto forumistat qe paskan ik ne Shqiperi :??? :???
Lum si keta :( :(,ne rrime ketej,punojme... :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
zeshkani_uk
#29 ne: 11-09-2004, 02:01:45
me ta thane te verteten kam ikur me pushime po do e baj edhe nje jave ne itali  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#30 ne: 24-04-2005, 15:33:09
Ne Shqiperi :)

Spo pres dot Qershorin edhe pse isha para 2 javesh prap kam qejf se kam dhe nje Gezim :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 11
yllshkodrane
#31 ne: 25-04-2005, 10:14:31
Dhe 3 jave erdha Shqiperi....:D
Mezi c'pres o njerez, si vendi jot nuk ka.
Dhe pushime me te bukura s'ka, me vjen keq per ju te tjeret qe s'keni
mundesi te shkoni dot..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#32 ne: 25-04-2005, 13:00:12
Sivjet ne Rusi....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#33 ne: 25-04-2005, 13:28:47
une per vete jam ne currila se anej do punoj jo per gjo :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#34 ne: 25-04-2005, 14:06:53
Ani me mire thuaj per ,,punime,, e jo pushime.... ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer
Mistrecja
#35 ne: 26-04-2005, 06:00:37
Shqiperiiiiiiiiiiii iiiii
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#36 ne: 26-04-2005, 06:33:15
Sa inat qe ket vit nuk mund me shku me pushime :(

Me duhet me punu.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#37 ne: 26-04-2005, 06:44:18
blerina po boi te pakten 15 dite leje sic e kan te gjithe :) ose ene puno ene boj qef sic e boj une :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
WiLd
#38 ne: 26-04-2005, 10:37:49
cuna e goca beni qejf edhe per mu.

uroj t'ia kaloni sa me mir
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#39 ne: 27-04-2005, 04:40:19
blerina po boi te pakten 15 dite leje sic e kan te gjithe :) ose ene puno ene boj qef sic e boj une :P

Po un ne vere filloj te punoj ku me i marr 15 dit leje por mendoj se kam me u kenaq se eshte vend i bukur ne ishullin e Elbes.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#40 ne: 27-04-2005, 06:09:52
she she ku do punoka njona si sdo u kenaqke anej mi ene puno ene kenaqu :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#41 ne: 27-04-2005, 10:18:53
dhermiiiii me prit se erdhaa :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2890
 • Gjinia: Femer
Dolce
#42 ne: 27-04-2005, 11:04:08
Besoj se ne Shqiperi. Kete mendim kam tani :)..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1667
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#43 ne: 28-04-2005, 08:02:28
nga bregdeti i Jonit, besoj...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
meltin'pot
#44 ne: 28-04-2005, 08:10:57
  Plazh ne brigjet e Portofinos dhe nje shetitje ne formen e udhetimit ne DUBAI " EBA "  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 116
 • Gjinia: Mashkull
hellboy
#45 ne: 28-04-2005, 09:10:35
Shqiperi,bregdet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
MaFioZe
#46 ne: 18-05-2005, 08:33:44
pushimet... i kam krejt 6jav pushim veror dhe ne javen e par besoj qe dot gjindem ketu ne zvicerr dhe pastaj do nisem me vetur per ulqin atje ti kaloj ca. 10dit dhe te shkoj ne prishtinen e bukur nje jav... ateher do nisem prap per zvicerr (pushim i shkurt ket vit por isha edhe dimrit dhe kaq me shum obligimet nuk po lejojn)....

psh..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#47 ne: 18-05-2005, 10:19:13
ne shtepi ><
s'ka lek (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
Big Bobi
#48 ne: 18-05-2005, 21:22:54
Tre muaj pushime vere qe kam do i kaloj ne shqiperi :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 851
iShUlLi
#49 ne: 31-05-2005, 09:00:37
Kam shume deshire ti kaloj ne Sarande, Himare dhe Vlore
Ne te njejten kohe do ti vizitoj per here te pare ato Vende me te bukura te Shqiperise..  ;)


 :alb:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super