×

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

Nga do ti kaloni pushimet e Verës?

· 274 · 20038

 • Postime: 2354
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#75 ne: 28-07-2005, 18:50:54
Lisa ju falemnderit,

Kam zgjedhur këtë vend ndoshta nga nostalgjia, për malet tona vendet tona dhe kjo panoramë e bukur më inspiron tek e fundit vetëm që të fantazoj edhe vendin ton keshtu, me rregullore, pasterti, pa zhurum fare, ke rastin ti ndegjojsh vetem gjinkallat.
Keshtu tham me vete se kur do ta bejm edhe ne shqiperin si duhet se ajo është e bukur por nuk dijmi ne se si ta veshim atë, pra duhet veshur me rroba moderne e jo me ato të mejetes.

Lisa më fal se dola prej teme...se po deshe viti tjeter vjen shpejt...më lajmro kur te duash. Qiran ua siguroj nese doni te qendroni 3javë, s'ka problem, paguani vetëm 600dollar, përe 5 persona(dy dhoma e kuzhina) perndryshe nese jeni vetun s'ka problem fare, jeni e mirëseardhur.

ju pershendes ngrohtësishtë
« Editimi i fundit: 28-07-2005, 20:22:57 nga Kreksi »

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#76 ne: 28-07-2005, 22:32:35
Kjo ishte nje ftese shume e ngrohte dhe e kendshme shume shume faleminderit ....nje oferte per tu marre ne konsiderate 3 jave 600$ je i sigurt se pak me duket mua (vertet) :) nejse do bisedojme :) flm
uuu apo nuk vdes une per ato 32 llojet e djathrave franceze....:)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Croko
#77 ne: 30-07-2005, 09:14:24
une per vete ketu ku jam :D plazhin e kam afer dhe nga puna nuk kam leje keshu me mir ketu :)  ;)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#78 ne: 30-07-2005, 10:01:34
Croko po nuk na the ku ishe ti :???

 • Postime: 12210
Lefter
#79 ne: 31-07-2005, 20:06:55
Une per vete isha ne Sunny Beach(Bulgaria) dhe ne Sochi(Russia) nge 10 dite ne te dyja vendet,po me thene te drejten smund te them cila me e mire se secila me e mire se tjetra me nuk i nderroj kto dyja vendet se kishta shumcka per te pare atjee...
Dhe sot u ktheva nga Ulqini shkova vetem per fundjave...

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#80 ne: 19-08-2005, 07:36:21
ndersa une i kalova ca dite andej nga saranda, (ishujt e Ksamilit), jane perle e vertete, :)

 • Postime: 45
 • Gjinia: Mashkull
Arjet2005
#81 ne: 09-04-2006, 08:40:58
Vera erdhi sërish dhe te gjithë bëjmë plane, ku do i kalojmë pushimet e veres?
Kush do ishte për ju, vendi ideal për ti kaluar ato? dhe me ke do donit ti kalonit?
« Editimi i fundit: 09-04-2006, 09:11:17 nga Stafi »

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#82 ne: 09-04-2006, 09:35:57
Per vete akoma skam vendosur ..

Por nuk do ishte keq ne bregdetin shqipetare.. ;)

Mbase aty duhet edhe harxhuar te hollat apo.. :)

 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#83 ne: 09-04-2006, 10:14:09
.........kete vite ne Greqi me ka qejfi...........
Te jemi mire deri atehere :) :)

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#84 ne: 09-04-2006, 15:17:05
Shpresoj te shkoj ne Francë me te dashuren dhe dy shoqet e saja.

Tani kështu themi po ku i dihet


Editim: Kthim ne shkronja normale.

« Editimi i fundit: 09-04-2006, 16:00:27 nga Syrgjyn »

 • Postime: 56
 • Gjinia: Femer
Hollowienna
#85 ne: 11-04-2006, 15:16:29
Une do vete udhetim rreth anes perendimore te SH.B.A. Arizona, California, Oregon, Washington dhe me zi po pres. Ne fillim plani ishte qe te veja ne Greqi te vizitoja familjen dhe gjithashtu ne Shqiperi. Por ky eshte plan me i mire. ne Greqi e Shqiperi mund te vi per pushimet e Dimrit.

 :P

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#86 ne: 12-04-2006, 08:55:46
pushim e veres do te shkoj ne kosoves time ( gjakovÚ) se me ka marr malli shum.........

 • Postime: 45
 • Gjinia: Mashkull
Arjet2005
#87 ne: 12-04-2006, 13:05:43
.........këtë vite ne Greqi më ka qejfi...........
Të jemi mirë deri atëherë :) :)
nqs do vish ne greqi per pushime, mund te propozoj nje vend te mbrekullueshem: ishullin e rodosit. eshte fantastik fare

 • Postime: 45
 • Gjinia: Mashkull
Arjet2005
#88 ne: 12-04-2006, 13:09:00
Unë do vete udhëtim rreth anes perendimore te SH.B.A. Arizona, California, Oregon, Washington dhe me zi po pres. Ne fillim plani ishte qe te veja ne Greqi te vizitoja familjen dhe gjithashtu ne Shqipëri. Por ky është plan me i mirë. ne Greqi e Shqipëri mund te vi për pushimet e Dimrit.

 :P
paske program shume te ngjeshur. sa kohe pushime do te besh?

 • Postime: 56
 • Gjinia: Femer
Hollowienna
#89 ne: 12-04-2006, 14:32:04
Udhetimi do jet rreth 1 muaj. Por nuk do rri gjate te keto shtete. vetem do vete ti vizitoj per ca dite dhe ma ha mendja se do kaloj me shume kohe ne plazh.
paske program shumë te ngjeshur. sa kohe pushime do të besh?

 • Postime: 60
 • Gjinia: Femer
Pejanka
#90 ne: 12-04-2006, 14:41:31
Ohhh Pushimet e veres... Mezi pers qe te vjen dita dhe te shkoj ne Pejen time te BUKUR :X qe me ka mor malli shume per te gjithe fare e fisin ;)
Do te qendroj atje 1 muaj dhe tani do te iku ne Shqiperi (Sarande). Atje do te qendroj 3 jave, kshtu qe me siguri do te knaqem ;) :D

Respekt:
Pejanka

 • Postime: 6975
machor
#91 ne: 12-04-2006, 19:13:20
po pres noi ftese ,,,  :D

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#92 ne: 26-04-2006, 12:34:04
ne shqiperi e di te sigurt,por se ne ca vendi te shqiperis akoma nuk e kam vendosur..

 • Postime: 328
 • Gjinia: Mashkull
jonikos
#93 ne: 28-04-2006, 16:58:40
Me siguri ne Kosove (Prizren dhe qytete tjera), dhe pastaj ne Mal te zi ose Shqipri.

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer
NjonaShumeSexy
#94 ne: 29-04-2006, 05:46:07
Planet jane per ne Turqi...

 • Postime: 19
 • Gjinia: Mashkull
PARAJSA
#95 ne: 21-05-2006, 08:43:49
ne Bullgari

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#96 ne: 21-05-2006, 16:49:47
Turqia ose Tunis ka qene plani im.... por mesa duket USA dhe ate Atlanta dhe Florida ku mendoj te vizitoj motren.
Capkenja
#97 ne: 27-05-2006, 09:28:12
Gjermani duke punuar ca pushime mo,ku ka pushime per studenten e shkrete pune e vetem pune!

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#98 ne: 27-05-2006, 13:36:13
Per fat te keq kete vit nuk mund te marr pushime me duhet te punoj kete vere.
Por nga shtatori kam ndermend te shkoj ne shqiperi dhe pastaj me kismet kur te kthehem mund te shkoj ne Prage.

 • Postime: 94
emiliatje
#99 ne: 29-05-2006, 06:35:48
 :-[Une do te shkoj per dy jave ne kokrrik ne Turqi. Nuk kam qene asnjerehere por na e kane lavderuar  . Ne Elbasan kam deshire te shkoj por kete vit do te vijne prinderit e mi ketu keshtu qe vitin tjeter kismet . Ja kalofshi mire te gjitheve kudo shkofshi.