Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 19-10-2019, 21:06:56 »

A keni degjuar apo lexuar qe diku tjeter ne rruzullin tokesor nje ambasador i huaj ti ngreje literalisht gishtin e mesit popullit te vendit ku ai kryen sherbimin diplomatik? Ca behet keshtu, tek ne dhe ambasadoret cmenden pasi kalojne disa kohe aty. Mungese e patolerueshme respekti e pergjegjsie!!