×
Hyrja
Profili

Ore, si eshte e mundur qe dhe ambasadoret e huaj cmenden kur vijne tek ne?!

Ore, si eshte e mundur qe dhe ambasadoret e huaj cmenden kur vijne tek ne?!

· 1 · 334

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2019, 21:06:56
A keni degjuar apo lexuar qe diku tjeter ne rruzullin tokesor nje ambasador i huaj ti ngreje literalisht gishtin e mesit popullit te vendit ku ai kryen sherbimin diplomatik? Ca behet keshtu, tek ne dhe ambasadoret cmenden pasi kalojne disa kohe aty. Mungese e patolerueshme respekti e pergjegjsie!!

Temat e fundit