Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:45:01 »

Kam studiuar Marketing Digjital, dhe jam content-writer me profesion.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 02-03-2020, 14:42:28 »

Ngarkim shkarkim master degree lev 6... lol
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-03-2020, 11:07:26 »

neme un per vete jam per marredhenie nderkombetare,
e zgjodha sepse e ndiej qe kam nje intelekt te zhvilluar, me pelqen me i shtyp njerezit, keshtu kenaq egon time, dhe jame i mendimit se keta mediokret e klases se mesme dhe te ulet patjeter qe duhen drejtuar nga dikush qe i perket elites. Me e pre te gjaten me e be te shkurter, po u futa un ne administraten shteterore,

...
qaj neno
qaj moj nene
...

:P :P :P

 Me kryeministri je sot eeee 😁
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-06-2012, 23:34:36 »

shkollen e lloqeve
Postuar nga: Pasion
« ne: 25-06-2012, 23:27:46 »

Kam mbaruar shkollen e rruges,edhe me mesoi udhet(ne jete) qe  devijojne ti bej te drejta.

Tashme kam profesionin e te buzeqeshurit :P

Mjaft frutdhenes :)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-06-2012, 23:49:34 »

Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D


tashi me ngaterrove me ate leshperdredhmen e kursit tjeter

une kam qene ajo qe rrija gjithnje tek dritarja dhe qe ti e ngacmoje me letra te mbledhura shuk dhe qe une si hapa kurre ti lexoja, por ashtu sic mi hidhje i merrja dhe me nenqeshje i hidhja nga dritarja
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 12-06-2012, 22:48:53 »

Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D
Postuar nga: DiniL
« ne: 12-06-2012, 22:44:18 »

Filloni me goje dhe mbaroni me shkirm  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 12-06-2012, 22:42:34 »

si e do me goje apo me shkrim LOL
Postuar nga: DiniL
« ne: 12-06-2012, 22:30:47 »

Dua nga te gjithe ju te me thoni tabelen e shumezimit  :P :P