×
Hyrja
Profili

Per cfare studioni/keni studiuar dhe cili eshte profesioni juaj(nese keni nje)

Per cfare studioni/keni studiuar dhe cili eshte profesioni juaj(nese keni nje)

· 72 · 10949

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 30-05-2008, 12:03:57
Kam mbaruar bizznes nderkombetar dhe diplomaci ne IBS kurse ne pune akoma s'kam hy, po press  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 30-08-2009, 07:54:28
Studjoj per shkenca politike dhe mardhenie nderkombetare.

 • Postime: 12743

#52 ne: 12-06-2012, 10:11:27
Shkenca politike me diplome tek Kristali  :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 12-06-2012, 10:25:23
Maredhenie diplomatike ndergalaktikore (d.m.th me ufo).
Profesioni ambasador i Shqiperise ne galaktiken Andromeda (planeti: XF25gtiOS)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 12-06-2012, 10:42:18
LOL

Ku je ti mer dipllomat :D

 • Postime: 12743

#55 ne: 12-06-2012, 10:54:10
Maredhenie diplomatike ndergalaktikore (d.m.th me ufo).
Profesioni ambasador i Shqiperise ne galaktiken Andromeda (planeti: XF25gtiOS)

mos harro qe ne qeverine tende une jam ministria e integrimit LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 12-06-2012, 11:02:23
mos harro qe ne qeverine tende une jam ministria e integrimit LOL

Dhe Saliun do ta internojme ne Jupiter qe ta zej ajo vorbulla gjigande e Jupiterit  :D

 • Postime: 12743

#57 ne: 12-06-2012, 11:04:47
Jo po mendoja ta fusnim edhe planetin e Andromedes ne BE.... hmmmmm:

tani seriozisht se e prishem temen

jam diplomuar per marketing...por deri me tani asnje dite skam punuar ne profesion. Me shume kam punuar ne finance

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 12-06-2012, 17:37:28
Shkenca politike me diplome tek Kristali  :P

Mos me thuaj qe e ke marre dhe ne ate vite qe isha dhe une? hmmmmm:

 • Postime: 182

#59 ne: 12-06-2012, 18:02:44
Shkenca politike " Zeri Yt " Viti i parë, pastaj te shofim për Master :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 12-06-2012, 19:12:31
Studimin e kam mbaru shyqyr.:D

Punoj Finance/Accounts Manager.

#61 ne: 12-06-2012, 19:57:10
 :)

 • Postime: 12743

#62 ne: 12-06-2012, 21:41:41
Mos me thuaj qe e ke marre dhe ne ate vite qe isha dhe une? hmmmmm:

ouuu kaq harrove ate kacurrelsen ke banka e fundit qe hante vetem cumcakiz ???

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 12-06-2012, 22:30:47
Dua nga te gjithe ju te me thoni tabelen e shumezimit  :P :P

 • Postime: 12743

#64 ne: 12-06-2012, 22:42:34
si e do me goje apo me shkrim LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 12-06-2012, 22:44:18
Filloni me goje dhe mbaroni me shkirm  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 12-06-2012, 22:48:53
Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D

 • Postime: 12743

#67 ne: 12-06-2012, 23:49:34
Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D


tashi me ngaterrove me ate leshperdredhmen e kursit tjeter

une kam qene ajo qe rrija gjithnje tek dritarja dhe qe ti e ngacmoje me letra te mbledhura shuk dhe qe une si hapa kurre ti lexoja, por ashtu sic mi hidhje i merrja dhe me nenqeshje i hidhja nga dritarja

 • Postime: 1283

#68 ne: 25-06-2012, 23:27:46
Kam mbaruar shkollen e rruges,edhe me mesoi udhet(ne jete) qe  devijojne ti bej te drejta.

Tashme kam profesionin e te buzeqeshurit :P

Mjaft frutdhenes :)

 • Postime: 12743

#69 ne: 25-06-2012, 23:34:36
shkollen e lloqeve

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 02-03-2020, 11:07:26
neme un per vete jam per marredhenie nderkombetare,
e zgjodha sepse e ndiej qe kam nje intelekt te zhvilluar, me pelqen me i shtyp njerezit, keshtu kenaq egon time, dhe jame i mendimit se keta mediokret e klases se mesme dhe te ulet patjeter qe duhen drejtuar nga dikush qe i perket elites. Me e pre te gjaten me e be te shkurter, po u futa un ne administraten shteterore,

...
qaj neno
qaj moj nene
...

:P :P :P

 Me kryeministri je sot eeee 😁

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#71 ne: 02-03-2020, 14:42:28
Ngarkim shkarkim master degree lev 6... lol

Temat e fundit