Per cfare studioni/keni studiuar dhe cili eshte profesioni juaj(nese keni nje) - 3 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per cfare studioni/keni studiuar dhe cili eshte profesioni juaj(nese keni nje)

Per cfare studioni/keni studiuar dhe cili eshte profesioni juaj(nese keni nje)

· 72 · 11917

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 30-05-2008, 12:03:57
Kam mbaruar bizznes nderkombetar dhe diplomaci ne IBS kurse ne pune akoma s'kam hy, po press  :)

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 30-08-2009, 07:54:28
Studjoj per shkenca politike dhe mardhenie nderkombetare.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#52 ne: 12-06-2012, 10:11:27
Shkenca politike me diplome tek Kristali  :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 12-06-2012, 10:25:23
Maredhenie diplomatike ndergalaktikore (d.m.th me ufo).
Profesioni ambasador i Shqiperise ne galaktiken Andromeda (planeti: XF25gtiOS)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 12-06-2012, 10:42:18
LOL

Ku je ti mer dipllomat :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#55 ne: 12-06-2012, 10:54:10
Maredhenie diplomatike ndergalaktikore (d.m.th me ufo).
Profesioni ambasador i Shqiperise ne galaktiken Andromeda (planeti: XF25gtiOS)

mos harro qe ne qeverine tende une jam ministria e integrimit LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 12-06-2012, 11:02:23
mos harro qe ne qeverine tende une jam ministria e integrimit LOL

Dhe Saliun do ta internojme ne Jupiter qe ta zej ajo vorbulla gjigande e Jupiterit  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#57 ne: 12-06-2012, 11:04:47
Jo po mendoja ta fusnim edhe planetin e Andromedes ne BE.... hmmmmm:

tani seriozisht se e prishem temen

jam diplomuar per marketing...por deri me tani asnje dite skam punuar ne profesion. Me shume kam punuar ne finance

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 12-06-2012, 17:37:28
Shkenca politike me diplome tek Kristali  :P

Mos me thuaj qe e ke marre dhe ne ate vite qe isha dhe une? hmmmmm:

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#59 ne: 12-06-2012, 18:02:44
Shkenca politike " Zeri Yt " Viti i parë, pastaj te shofim për Master :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 12-06-2012, 19:12:31
Studimin e kam mbaru shyqyr.:D

Punoj Finance/Accounts Manager.

#61 ne: 12-06-2012, 19:57:10
 :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#62 ne: 12-06-2012, 21:41:41
Mos me thuaj qe e ke marre dhe ne ate vite qe isha dhe une? hmmmmm:

ouuu kaq harrove ate kacurrelsen ke banka e fundit qe hante vetem cumcakiz ???

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 12-06-2012, 22:30:47
Dua nga te gjithe ju te me thoni tabelen e shumezimit  :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#64 ne: 12-06-2012, 22:42:34
si e do me goje apo me shkrim LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 12-06-2012, 22:44:18
Filloni me goje dhe mbaroni me shkirm  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 12-06-2012, 22:48:53
Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#67 ne: 12-06-2012, 23:49:34
Mishel, po ti ishe ajo moj, ajo e lazdrumja?

O ArJol, kur kisha nje lend me Mishel, gjate kohes ne Kristal, e keqja e madhe ishte qe une e pyes per klasen dhe e di si mu pergjigje?
Mos te dukem gje si zyre informacioni?, une buzeqesha dhe i thashe ske faj, si floket dhe mendjen heheh :D


tashi me ngaterrove me ate leshperdredhmen e kursit tjeter

une kam qene ajo qe rrija gjithnje tek dritarja dhe qe ti e ngacmoje me letra te mbledhura shuk dhe qe une si hapa kurre ti lexoja, por ashtu sic mi hidhje i merrja dhe me nenqeshje i hidhja nga dritarja

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#68 ne: 25-06-2012, 23:27:46
Kam mbaruar shkollen e rruges,edhe me mesoi udhet(ne jete) qe  devijojne ti bej te drejta.

Tashme kam profesionin e te buzeqeshurit :P

Mjaft frutdhenes :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#69 ne: 25-06-2012, 23:34:36
shkollen e lloqeve

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 02-03-2020, 11:07:26
neme un per vete jam per marredhenie nderkombetare,
e zgjodha sepse e ndiej qe kam nje intelekt te zhvilluar, me pelqen me i shtyp njerezit, keshtu kenaq egon time, dhe jame i mendimit se keta mediokret e klases se mesme dhe te ulet patjeter qe duhen drejtuar nga dikush qe i perket elites. Me e pre te gjaten me e be te shkurter, po u futa un ne administraten shteterore,

...
qaj neno
qaj moj nene
...

:P :P :P

 Me kryeministri je sot eeee 😁

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#71 ne: 02-03-2020, 14:42:28
Ngarkim shkarkim master degree lev 6... lol

Temat e fundit