×

Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

· 1 · 238

  • Postime: 1
ervjun85
ne: 26-10-2013, 22:04:12
A ka mundesi te me thote njeri se si mund te aplikoj ne ndonje fondacione ne USA per burse ose per financial aids..pasi kam mbaruar inxhinierine e ndertimit
ne Tirane sistemi 5 vjecar dhe dua te bej master ne MIT..mirepo nuk di se sa provime do me quajne, kam degjuar qe s'te njohin asnje provim dhe duhet ta filloj nga fillimi...mirepo ska mundesi ta paguaj shkollen dhe jetesen..desha te pyes a ka ndonje mundesi te shkoje atje? dhe si mund te gjej financime financial aids tek ndonje fondacion jashte shkollor? Ju faleminderit..
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Nisur nga BrunoXRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 07-05-2012, 03:38:10
nga BrunoX
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni
Pershendetje!!

Nisur nga SweetAntoniaRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 20-10-2011, 12:56:10
nga Lefter