Pershendetje, a mund te me japi njeri keshille? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje, a mund te me japi njeri keshille?

Pershendetje, a mund te me japi njeri keshille?

· 1 · 523

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 26-10-2013, 22:04:12
A ka mundesi te me thote njeri se si mund te aplikoj ne ndonje fondacione ne USA per burse ose per financial aids..pasi kam mbaruar inxhinierine e ndertimit
ne Tirane sistemi 5 vjecar dhe dua te bej master ne MIT..mirepo nuk di se sa provime do me quajne, kam degjuar qe s'te njohin asnje provim dhe duhet ta filloj nga fillimi...mirepo ska mundesi ta paguaj shkollen dhe jetesen..desha te pyes a ka ndonje mundesi te shkoje atje? dhe si mund te gjej financime financial aids tek ndonje fondacion jashte shkollor? Ju faleminderit..
« Editimi i fundit: 21-10-2020, 17:44:19 nga M A X »

Temat e fundit