Po fillon Big Brother VIP Albania! - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Po fillon Big Brother VIP Albania!

   Po fillon Big Brother VIP Albania!

  · 2 · 2653

  • Postime: 24
  • Karma: +0/-0

  ne: 14-07-2021, 09:48:38
  Pasi e dime qe shumica prej nesh e kemi percjellur ndonje sezon te Big Brother, apo spaku kemi degjuar per te.

  Lajmi qe Big Brother po nis sa shkon e po behet me i madh, por kete here qenka 1 ndryshim, banoret do te jene te gjithe Personazhe VIP.

  Cfare mendoni ju, a do te jete ky sezoni me i mire ndonjeher i Big Brother Albania qe pritet te filloj ne muajin Tetor?

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 14-07-2021, 21:03:25
  Nuk e kam ndjekur asnjëherë 😬

  Temat e fundit