×
Hyrja
Profili

Pushimet ideale.

Pushimet ideale.

· 17 · 2529
*

ne:
test *
Vogelushja Korcare
ne: 14-11-2006, 19:32:16
Ku do ju pelqente ti kalonit pushimet dhe te rrinit per nje kohe te gjate? Cili eshte vendi ideal per ju per te kaluar pushimet?

Per mua eshte Australia se i ka plazhet dhe kohen fantastike  :X ose Honoluluja  :D  :P
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
kengaime
#1 ne: 14-11-2006, 20:17:24
Per mua eshte me rendesi te jam larg stresit, larg punes, larg zhurmes, larg gazetes, larg politikes, larg TV, larg problemeve te perdishme, thjesht larg te perditshmes. Dhe s'ka rendesi vendi fare.
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
Capkenja
#2 ne: 14-11-2006, 22:04:37
Pushimet ideale do ti doja ti kaloja ne mal ne kamping dhe te shtrihesha mes fushes se gjere me bar te jeshil e te sodisja naten qiellin.Kuptohet sikur te kisha dhe ate qe dua prane mire do te ishte :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
sorelina
#3 ne: 20-11-2006, 14:48:43
Kampingu dhe mua me pelqen shume.
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Lefter
#4 ne: 21-11-2006, 00:43:37
Po te kishin qene keto 4 postueset siper me mua do i kisha pas ideale.... :D..
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Lisa
#5 ne: 21-11-2006, 02:21:59
Une do thoja ne Tirane apo Shqiperi.....Jo se po te beja nje xhiro ne Bahamas, France, Afrike, Angli etj etj  nuk do ishin pushime ideale por ne shqiperi do ti kaloja mes miqve dhe familjes sime....
Eshte bukur te te shikoje syri por te them te drejten une kenaqsine dhe shlodhjen me te madhe e gjej tek ajo qe me mungon nje vit te tere .....familja ...miqt ambjenti Shqiptare.....
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Berni
#6 ne: 22-11-2006, 13:09:53

Për mua është Australia se i ka plazhet dhe kohën fantastike  :X ose Honoluluja  :D  :P

Ne sa Kontinente ke ndermend te shkosh ti  :D

Une dua ti kaloj ne Mars  :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Vogelushja Korcare
#7 ne: 22-11-2006, 23:05:27
Pse cfare ka te vecante marsi :D apo do qe mos kete njeri ti :D LOL
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
erlehta
#8 ne: 01-12-2006, 20:51:33
Ja po vjen Viti i Ri. Sa do te doja ti kaloja pushimet te Tunizi :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Lisa
#9 ne: 02-12-2006, 04:41:12
erlehta po ti po ja hedh me spond burrit :D po iket ma beni dhe mua nje byth ven :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
erlehta
#10 ne: 02-12-2006, 15:01:16
Cfare ke shkruajtur moj te marte e mira qe te ka dale...permireso fjalorin.......:D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Lisa
#11 ne: 02-12-2006, 17:36:00
...nje prapanice vend..... :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
sorelina
#12 ne: 02-12-2006, 18:46:41
Për mua nuk ka shumë rëndësi vendi rëndësi ka qe të jesh me njerzit qe ti i do dhe ndihesh mirë.
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
erlehta
#13 ne: 02-12-2006, 21:11:25
...një prapanice vend..... :D

jo moj une ty te jap qoshen ....:D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Lisa
#14 ne: 03-12-2006, 04:12:56
aman moj c'te jet vetem ne ndonje preher te ndonjerit mos me ul :D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
Capkenja
#15 ne: 03-12-2006, 13:48:07
Me ate qe me ka cmend keto dy dite shume..dua te iki ne mal e te vrasim ujqer:D
*

ne: 17-06-2011, 06:50:04
test *
Elegance
#16 ne: 11-02-2007, 16:38:48
Kur t'i kem bere pushimet ideale, me gjithe qejf do t'ua tregoj. ;)