×

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

· 6 · 680

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
shkambi
ne: 23-04-2009, 09:21:52
Une personalisht mendoj se me teper i mungon vetdijesimi nese keni zgjedhje si te vetdijesohemi apo si ta respektojm me teper njeri tjetrin........
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 19:21:34 nga M A X »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 23-04-2009, 09:27:10
"Knowledge is power"....vetdijesimi i mungon..

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#2 ne: 24-04-2009, 18:31:26
te dyja .....e mira eshte se nuk i kane humbur akoma te dyja plotesisht, ka mbetur dhe pak kohe akoma ....

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#3 ne: 27-04-2009, 17:14:29
vetedijesimi mungon, mgjth edhe respekti nuk duhet lene menjane
çeshtja ka te beje me pranimin e integritetit ne shoqerine shqipetare...prsh

 • Postime: 4
proton
#4 ne: 29-04-2009, 21:16:48
shoqerise kosovare i mungon respekti ajo dihet

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 28-02-2020, 12:59:50
bobobo çdo gjë u mungon, vetem kafenetë e po....... I kanë më teprice :P
 

Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 05-06-2020, 12:44:43
nga M A X
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 01-06-2020, 20:50:50
nga InfoZ
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ
filma shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:35
nga InfoZ