Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

· 7 · 1287

 • Postime: 83
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-04-2009, 09:21:52
Une personalisht mendoj se me teper i mungon vetdijesimi nese keni zgjedhje si te vetdijesohemi apo si ta respektojm me teper njeri tjetrin........
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 19:21:34 nga M A X »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-04-2009, 09:27:10
"Knowledge is power"....vetdijesimi i mungon..

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 24-04-2009, 18:31:26
te dyja .....e mira eshte se nuk i kane humbur akoma te dyja plotesisht, ka mbetur dhe pak kohe akoma ....

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-04-2009, 17:14:29
vetedijesimi mungon, mgjth edhe respekti nuk duhet lene menjane
çeshtja ka te beje me pranimin e integritetit ne shoqerine shqipetare...prsh

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 29-04-2009, 21:16:48
shoqerise kosovare i mungon respekti ajo dihet

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 28-02-2020, 12:59:50
bobobo çdo gjë u mungon, vetem kafenetë e po....... I kanë më teprice :P

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-07-2021, 09:46:40
Edukata i mungon, po te kesh edukate, respekti dhe vetdijsimi nuk do mungonin.

Temat e fundit