Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:46:40 »

Edukata i mungon, po te kesh edukate, respekti dhe vetdijsimi nuk do mungonin.
Postuar nga: erlehta
« ne: 28-02-2020, 12:59:50 »

bobobo çdo gjë u mungon, vetem kafenetë e po....... I kanë më teprice :P
Postuar nga: proton
« ne: 29-04-2009, 21:16:48 »

shoqerise kosovare i mungon respekti ajo dihet
Postuar nga: PochoLoca
« ne: 27-04-2009, 17:14:29 »

vetedijesimi mungon, mgjth edhe respekti nuk duhet lene menjane
çeshtja ka te beje me pranimin e integritetit ne shoqerine shqipetare...prsh
Postuar nga: Lisa
« ne: 24-04-2009, 18:31:26 »

te dyja .....e mira eshte se nuk i kane humbur akoma te dyja plotesisht, ka mbetur dhe pak kohe akoma ....
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 23-04-2009, 09:27:10 »

"Knowledge is power"....vetdijesimi i mungon..
Postuar nga: shkambi
« ne: 23-04-2009, 09:21:52 »

Une personalisht mendoj se me teper i mungon vetdijesimi nese keni zgjedhje si te vetdijesohemi apo si ta respektojm me teper njeri tjetrin........