×
Hyrja
Profili

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

Ç'ka mendoni se i mungon shoqeris shqiptare me teper respekti apo vetdijesimi?

· 6 · 829

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-04-2009, 09:21:52
Une personalisht mendoj se me teper i mungon vetdijesimi nese keni zgjedhje si te vetdijesohemi apo si ta respektojm me teper njeri tjetrin........
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 19:21:34 nga M A X »

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-04-2009, 09:27:10
"Knowledge is power"....vetdijesimi i mungon..

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 24-04-2009, 18:31:26
te dyja .....e mira eshte se nuk i kane humbur akoma te dyja plotesisht, ka mbetur dhe pak kohe akoma ....

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-04-2009, 17:14:29
vetedijesimi mungon, mgjth edhe respekti nuk duhet lene menjane
çeshtja ka te beje me pranimin e integritetit ne shoqerine shqipetare...prsh

 • Postime: 4

#4 ne: 29-04-2009, 21:16:48
shoqerise kosovare i mungon respekti ajo dihet

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 28-02-2020, 12:59:50
bobobo çdo gjë u mungon, vetem kafenetë e po....... I kanë më teprice :P

Temat e fundit