×

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

· 62 · 13324

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 15-09-2010, 16:35:12
Nqs emri juaj fillon me A:jeni shum romantike,jeni njerez te drejt,ju shihni cfare merrni.Pasionant keni qef te hani shum, nganjeher provokoni por jeni dhe shum te kujdesshem.Nqs emri juaj fillon me B: jeni shum miqesor, dhe shum te mencur.Ne shprehje jeni shum privat, jeni poashtu dhe shum te vendosur.Nqs emri juaj fillon me C: jeni shum te shoqerueshem, keni shume miq, dhe kjo per ju eshte e rendesishme.Nqs emri juaj fillon me D:jeni shum te vendosur, teper pasionant, i besuar dhe shum i forte.Deshironi te vendosni vete cdo gje.


 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#1 ne: 15-09-2010, 16:39:00
Nqs emri juaj fillon me E: ju pelqen te flisni shum,ju pelqen te lexoni dhe preferoni njerezit qe jane te sincerte.jeni te embel.Nese emri yt fillon me F: jeni sh i/e besuar,dhe shum shpirtmadhe/e.Romantik// e ekstravagant dhe trim,por shpesh here dhe shum qesharak/e.Nese emri yt fillon me G: Jeni shum inteligjent/e i/e embel,romantik/e dhe shum e/i veshtire.Nese emrit yt fillon me H: keni puthjet pasionante, jeni sensual/e dhe i/e qete.Nese emri yt fillon me I: jeni shum i/e perkushtuar ndaj partnerit,kokforte por dhe shum i/e sjellshme.

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#2 ne: 15-09-2010, 16:41:52
Ec edhe icik... :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#3 ne: 15-09-2010, 16:42:51
Nese emri juaj fillon me J: jeni romantik/e krenar/e dhe shum te vendosur.jeni vetvetja.Nese emri yt fillon me K:jeni shum joshes/e romantik por dhe shum i turpshem. Jeni pak tinezar e merrni dashurine shum seriozisht,jeni dhe shum bujar.Nese emri juaj fillon me L: jeni magjepes.elegant te thjeshte dhe i/e mencur.Nese emri juaj fillon me M: jeni shum emocional xheloz/e edhe zoterues/e.Te dashur me te tjeret dhe shum te kujdesshem.Nese emri juaj fillon me N:jeni i/e hapur me te tjeret,pak mendjemadh/e dhe paksa genjeshtar/e por pa e tepruar.

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#4 ne: 15-09-2010, 16:46:32
Per ata qe ju fillon emri me S: Preferoni te merreni me bisnes,jeni romantik dhe shum te kujdesshem ne dashuri.Jeni shum bujare falni shum,dhe tejet i/e dashur me te tjeret.Te sjelleshem dhe pelqeni shum punen.Per ata qe ju fillon emri me Z: Jeni enderrues/e besoni ne dashuri me shikim te pare,jeni pasionant/e dhe idealist/e shum tip i shoqerise.Per ata qe ju fillon emri me R: Jeni inteligjent/e,terheqes/e eshte shum e rendesishme familja per ju.Jeni te levizeshem. Jeni shum te embel.

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#5 ne: 17-09-2010, 00:35:58
Ec edhe icik... :D

Te doli emri ne gazete apo jo  :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#6 ne: 17-09-2010, 00:37:49
Te doli emri ne gazete apo jo  :P

Ehe... :P

Qarte paster shkurt: magjepsese, elegante, e thjeshte dhe e mencur. :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#7 ne: 17-09-2010, 00:57:51
Paske emer interesant nga shkronja e pare e emrit....

 • Postime: 1498
Zara
#8 ne: 18-09-2010, 19:56:12
 hmmmmm: shkronja e pare thote gjithcka!!!

 • Postime: 6790
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 22-09-2010, 20:36:12
waaaa sa i vertete ky artikulli  :D Ku jane shkronjat e tjera  :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#10 ne: 22-09-2010, 23:30:35
Uuaaa bukur me ka dale.. :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#11 ne: 23-09-2010, 03:32:46
Ku jane shkronjat e tjera  :P

Per ata qe ju fillon emri me O: Jeni te turpshem, te dhimshur, por dhe zoterues. Jeni shum te kujdesshem dhe te sjelleshem besoni ne dashuri te sinqerte dhe i perkushtoheni shum.


 • Postime: 6790
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 23-09-2010, 20:04:05
Vetem i turpshem nuk eshte  :D

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#13 ne: 23-09-2010, 20:13:45
hmmmmm: shkronja e pare thote gjithcka!!!
ta ka qelluar,pervec fjales te pare  hmmmmm: looooooool


shuume interesante  :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#14 ne: 23-09-2010, 21:35:35
Ketu te gjitha shkronjat qenkan me pershkrime te kendshme :D
Qenkemi te gjithe shume ok. :D

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#15 ne: 25-09-2010, 23:52:19
Berni, po atyre qe i fillon emri me SH, ZH, Xh, GJ, duhet te bejm bashkimin e shkronjave, dhe te shofim ca u del?

Emri ime fillon me A :D shif e shkruaj ....

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 29-12-2011, 20:37:40
ec dhe icik  :D

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#17 ne: 29-12-2011, 20:45:41
Shej, po ty ste kam pyetur, me cfare te fillon emri? :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#18 ne: 29-12-2011, 20:51:55
shkurt me A ... gjate ska dale akoma germa ime :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#19 ne: 17-05-2012, 11:25:14
Nqs emri juaj fillon me A:jeni shum romantike,jeni njerez te drejt,ju shihni cfare merrni.Pasionant keni qef te hani shum, nganjeher provokoni por jeni dhe shum te kujdesshem.Fiks ashtu S'jam :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#20 ne: 17-05-2012, 11:26:01
ec dhe icik  :D

sta lexova germen...si duket i ka maru gazeta LOL

kshu eshte kur je fundi i alfabetit LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 17-05-2012, 11:27:36
sta lexova germen...si duket i ka maru gazeta LOL

kshu eshte kur je fundi i alfabetit LOL

O Berno rrofsh LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#22 ne: 17-05-2012, 11:29:12
O Berno rrofsh LOL

shih kur te vij Berni e ta vej LOL...kushedi si do e kesh si shtriga e peralles LOL :perqafim

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#23 ne: 17-05-2012, 11:41:45
edhe shtrige me bone  :( :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#24 ne: 17-05-2012, 11:47:14
YEap....pse te rre mendja qe sje????

te kam shkruar dhe sme je pergjigjur...
.mos me kerko me
me harro LOL