×

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

· 62 · 13300

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 17-05-2012, 11:53:14
qype kam pas pune puc fort

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#26 ne: 17-05-2012, 12:13:37
Ehe... :P

Qarte paster shkurt: magjepsese, elegante, e thjeshte dhe e mencur. :D

Kjo me pelqehu mua. :D

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#27 ne: 05-06-2012, 13:58:26
Wee... pikes i paska ren.

 • Postime: 1288
Pasion
#28 ne: 05-06-2012, 14:52:02
Shkronja P-Pasion pse s'qenka? :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#29 ne: 01-08-2012, 14:16:14
Nqs emri juaj fillon me A:jeni shum romantike,jeni njerez te drejt,ju shihni cfare merrni.Pasionant keni qef te hani shum, nganjeher provokoni por jeni dhe shum te kujdesshem.


fusja kot kjo

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#30 ne: 01-08-2012, 15:11:18
maksut nuk eshte emer i keq dhe domethenia e ketij emri vjen nga perandoria osmane

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 01-08-2012, 15:13:04
Thote shkronja e pare e emrit...

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#32 ne: 30-01-2013, 18:11:22
mua emri me fillon me D; tamam tamam e kam emrin Dalip

 • Postime: 1288
Pasion
#33 ne: 18-04-2013, 22:30:52
Z  shkronja ime :)


Pasionant thote :S :S se dua kete qe thote :P

Doja te shkruante qe s'fal  atje ku e shikon shtrember sipas syrit tend shigjete :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#34 ne: 19-04-2013, 13:24:30
Zylyf???

emri im eshte i bukur per aq kohe sa e kam vete
elton.asllani
#35 ne: 19-04-2013, 14:03:50
Bukurie?

Emri im eshte i derivuar nga nje klan romak...

Njerëzit me kete emer kane një deshire te thelle e brendshme per tu sherbyer njerezimit, duke ndare njohurite, pervojen, aftesine krijuese dhe ate artistike.

Gjithashtu kane tendence per te iniciuar evente jane me teper udheheqes sesa ndjekes...

Ne hieroglife emri im

 • Postime: 12738
Mishel...............
#36 ne: 19-04-2013, 15:31:38
emri im eshte elektrizues..kujdes kur e shqiptoni se kushedi sa kilovolt ju kalojne ne trup
elton.asllani
#37 ne: 19-04-2013, 15:36:27
emri im eshte elektrizues..kujdes kur e shqiptoni se kushedi sa kilovolt ju kalojne ne trup

heu bre.... ti qenke si rrjeti i nenstacionit potgorice - kashar

 • Postime: 12738
Mishel...............
#38 ne: 19-04-2013, 15:48:18
Po ai i kasharit ka sjell deme shume...
elton.asllani
#39 ne: 19-04-2013, 15:49:41
sepse ka percjellsat e amortizum prandaj :d

 • Postime: 12738
Mishel...............
#40 ne: 19-04-2013, 16:00:49
Por pavaresisht kesaj ti solo ka tirazh shume...si w shpjego
elton.asllani
#41 ne: 19-04-2013, 16:09:17
ka met ndor t'fatit kshu e shpjegoj :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#42 ne: 02-11-2013, 21:16:17
Nqs emri juaj fillon me A:jeni shum romantike,jeni njerez te drejt,ju shihni cfare merrni.Pasionant keni qef te hani shum, nganjeher provokoni por jeni dhe shum te kujdesshem.


fusja kot kjo

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#43 ne: 02-11-2013, 21:19:25
jo jo tamam qeka

 • Postime: 12738
Mishel...............
#44 ne: 02-11-2013, 21:20:12
Vetem te e ngrena e gjej veten

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#45 ne: 02-11-2013, 21:20:36
mua sme paska dale shkronja

 • Postime: 12738
Mishel...............
#46 ne: 02-11-2013, 21:21:42
He pra he...hajt merr A se edhe ashtu te lexohet emri

 • Postime: 474
ness uno
#47 ne: 02-11-2013, 21:23:47
po per A mashkullore cfare thote?

 • Postime: 12738
Mishel...............
#48 ne: 02-11-2013, 21:26:46
po per A mashkullore cfare thote?


Ti je A  hmmmmm:

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#49 ne: 02-11-2013, 21:29:58
sa mire te dy me A lol