×

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij....

· 62 · 13325

 • Postime: 12742
Mishel...............
#50 ne: 02-11-2013, 21:30:46
Mire per ke?

 • Postime: 474
ness uno
#51 ne: 02-11-2013, 21:59:20

Ti je A  hmmmmm:
A jam..... (se u shkeputa pak) ...cfare thoshte atehere?

 • Postime: 12742
Mishel...............
#52 ne: 02-11-2013, 22:26:51
Kush thoshte?

 • Postime: 474
ness uno
#53 ne: 02-11-2013, 22:28:08
per A-ne pra...cfare thoshte qitapi

 • Postime: 12742
Mishel...............
#54 ne: 02-11-2013, 22:30:37
Shfleto

 • Postime: 474
ness uno
#55 ne: 02-11-2013, 22:33:03
po te shfletoja , ste pyesja ty
..nejse............ ....

 • Postime: 12742
Mishel...............
#56 ne: 02-11-2013, 22:36:05
Ta dish ti sa pertoj une as e kishe pretendu i fije

 • Postime: 474
ness uno
#57 ne: 02-11-2013, 22:39:46
nuk pretendoj ke njerezit qe njof prej verteti e jo me ato qe s'i njof ...mos e vri mendjen fare :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#58 ne: 02-11-2013, 22:40:46
Me qetesove me kete qe me the.....uhhh sa e lehtesuar ndihem  :P

 • Postime: 474
ness uno
#59 ne: 02-11-2013, 22:48:15
gjume te embel e lehtshem si ndjehesh fiks tani

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#60 ne: 03-11-2013, 20:26:01
Edhe D-ja..fiks qenka

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#61 ne: 25-12-2013, 17:30:52
D kineze por jo skarco, ende me rendon ne emrin e mbrapshte