×

Si e rigjetet zerin?

Si e rigjetet zerin?

· 25 · 402

 • Postime: 12738
Mishel...............
ne: 06-06-2019, 21:17:52
Po e filloj nga vetja

Kisha kaq vite qe i kerkoja ksaj Erlehtes kur do hapej se kisha kaq shume nostalgji
Ate dite shtune kur u hap..sikur mu hap shpirti lol

Ja kshu nga Erlehta

Po ju?

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 06-06-2019, 21:41:48
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D

 • Postime: 22764
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 06-06-2019, 21:52:08
Mu' m'gjeti, s'e gjeta :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#3 ne: 06-06-2019, 22:37:00
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D

Dhe tapetin e kuq qe kish shtru ky siper per mu e ajo Erlehta...e shkele ti ytttt

Une smbaja mend nickname lol

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#4 ne: 06-06-2019, 22:56:22
1 ms ne What's up ....dhe ja  :D

 • Postime: 138
Passion
#5 ne: 06-06-2019, 23:09:33
1 ms ne What's up ....dhe ja  :D

Mire se erdhe.  :)

Sikur ka kalu nje shekull. :D

 • Postime: 1585
 • Gjinia: Mashkull
fashisti
#6 ne: 06-06-2019, 23:50:46
Fb 😀

 • Postime: 22764
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 07-06-2019, 00:09:18
Miresevjen plako ;)

 • Postime: 1586
 • Gjinia: Femer
Parloté
#8 ne: 07-06-2019, 00:38:34
Gjithmonë e kam kërkuar faqen zeriyt dhe një ditë erdha te zerion. Passwordin nuk e mbaja mend, po mu dërgua i ri dhe ja këtu jam. Shej më ka borxh se e kam në Linkedin po smë ka njoftuar🤨 Megjithatë e përqafoj.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9 ne: 07-06-2019, 06:17:35
Mire se erdhe.  :)

Sikur ka kalu nje shekull. :D
Mire se me rigjetet 😁👍🤗🤗

 • Postime: 3147
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 07-06-2019, 07:36:37
Me erdhi nje mesazhe ne email dhe nga aty hyra. :)

 • Postime: 138
Passion
#11 ne: 07-06-2019, 07:42:30
Me tha Mishel.

Dua te them qe u hap Zëri.

Erdha e kam ngel zere se nje dit duke lexu,e gjys dite tek tema e pentagramit (tim)prone e zerit. :D

 • Postime: 269
kart hadasht
#12 ne: 07-06-2019, 08:58:26
Njoftim ne email.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#13 ne: 07-06-2019, 10:03:57
@Bekimi e mori vesh prej meje...mos lodhet hic me hy me na e sqaru :P

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#14 ne: 07-06-2019, 10:16:14
Gojarisht nga admini. E kam detyrim shoqnor te shkruaj ketu :D

 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 07-06-2019, 16:00:52
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D
Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#16 ne: 07-06-2019, 16:06:28
Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂

Ka nje muaj qe rri hunde e buze moj cupe, po nuk e dija arsyen deri me tani. :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#17 ne: 07-06-2019, 16:34:12
Shpifsa te keqinj :P

plasaaaaa ,bamp bera :P

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#18 ne: 07-06-2019, 16:35:48
Qetsohu, shtrihu relaksohu dhe prit ate qe do deshiron te presesh. :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#19 ne: 07-06-2019, 16:39:08
??? po thoje ?? LOL

ja sa te vij ora te iki te gjerb ca gota vere ,se me kalon :P

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20 ne: 07-06-2019, 16:39:44
Mos harro fotot e shoqeve.. LOL du racionin. :D :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#21 ne: 07-06-2019, 16:40:59
hahahahahaha edijaaaaaaaaaa ..o zot sa i lexueshem je :P
Ska me eshte djeg aparati :P

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#22 ne: 07-06-2019, 16:43:09
Kur dua jam kur s'dua s'ka bir piiiip ta marre vesh.. Eh cna infektoi Ed Romi, Saja dhe Gjushi me kete shprehi.. LOL LOL

 • Postime: 1070
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#23 ne: 08-06-2019, 02:49:49
Nga Olti beri nje postim tek itshqip.com megjithese here pas here e cekoja zeriyt.com

 • Postime: 4215
Charlie
#24 ne: 11-06-2019, 15:05:59
Nga FB