Si e rigjetet zerin? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e rigjetet zerin?

Si e rigjetet zerin?

· 25 · 795

 • Postime: 12743

ne: 06-06-2019, 21:17:52
Po e filloj nga vetja

Kisha kaq vite qe i kerkoja ksaj Erlehtes kur do hapej se kisha kaq shume nostalgji
Ate dite shtune kur u hap..sikur mu hap shpirti lol

Ja kshu nga Erlehta

Po ju?

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-06-2019, 21:41:48
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-06-2019, 21:52:08
Mu' m'gjeti, s'e gjeta :D

 • Postime: 12743

#3 ne: 06-06-2019, 22:37:00
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D

Dhe tapetin e kuq qe kish shtru ky siper per mu e ajo Erlehta...e shkele ti ytttt

Une smbaja mend nickname lol

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-06-2019, 22:56:22
1 ms ne What's up ....dhe ja  :D

 • Postime: 228

#5 ne: 06-06-2019, 23:09:33
1 ms ne What's up ....dhe ja  :D

Mire se erdhe.  :)

Sikur ka kalu nje shekull. :D

 • Postime: 1587
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 06-06-2019, 23:50:46
Fb 😀

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 07-06-2019, 00:09:18
Miresevjen plako ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 07-06-2019, 00:38:34
Gjithmonë e kam kërkuar faqen zeriyt dhe një ditë erdha te zerion. Passwordin nuk e mbaja mend, po mu dërgua i ri dhe ja këtu jam. Shej më ka borxh se e kam në Linkedin po smë ka njoftuar🤨 Megjithatë e përqafoj.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-06-2019, 06:17:35
Mire se erdhe.  :)

Sikur ka kalu nje shekull. :D
Mire se me rigjetet 😁👍🤗🤗

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 07-06-2019, 07:36:37
Me erdhi nje mesazhe ne email dhe nga aty hyra. :)

 • Postime: 228

#11 ne: 07-06-2019, 07:42:30
Me tha Mishel.

Dua te them qe u hap Zëri.

Erdha e kam ngel zere se nje dit duke lexu,e gjys dite tek tema e pentagramit (tim)prone e zerit. :D

 • Postime: 304

#12 ne: 07-06-2019, 08:58:26
Njoftim ne email.

 • Postime: 12743

#13 ne: 07-06-2019, 10:03:57
@Bekimi e mori vesh prej meje...mos lodhet hic me hy me na e sqaru :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 07-06-2019, 10:16:14
Gojarisht nga admini. E kam detyrim shoqnor te shkruaj ketu :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 07-06-2019, 16:00:52
Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D
Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 07-06-2019, 16:06:28
Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂

Ka nje muaj qe rri hunde e buze moj cupe, po nuk e dija arsyen deri me tani. :D :D

 • Postime: 12743

#17 ne: 07-06-2019, 16:34:12
Shpifsa te keqinj :P

plasaaaaa ,bamp bera :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 07-06-2019, 16:35:48
Qetsohu, shtrihu relaksohu dhe prit ate qe do deshiron te presesh. :D :D

 • Postime: 12743

#19 ne: 07-06-2019, 16:39:08
??? po thoje ?? LOL

ja sa te vij ora te iki te gjerb ca gota vere ,se me kalon :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 07-06-2019, 16:39:44
Mos harro fotot e shoqeve.. LOL du racionin. :D :D :D

 • Postime: 12743

#21 ne: 07-06-2019, 16:40:59
hahahahahaha edijaaaaaaaaaa ..o zot sa i lexueshem je :P
Ska me eshte djeg aparati :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-06-2019, 16:43:09
Kur dua jam kur s'dua s'ka bir piiiip ta marre vesh.. Eh cna infektoi Ed Romi, Saja dhe Gjushi me kete shprehi.. LOL LOL

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 08-06-2019, 02:49:49
Nga Olti beri nje postim tek itshqip.com megjithese here pas here e cekoja zeriyt.com

 • Postime: 4261

#24 ne: 11-06-2019, 15:05:59
Nga FB

Temat e fundit