×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Charlie
« ne: 11-06-2019, 15:05:59 »

Nga FB
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 08-06-2019, 02:49:49 »

Nga Olti beri nje postim tek itshqip.com megjithese here pas here e cekoja zeriyt.com
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 16:43:09 »

Kur dua jam kur s'dua s'ka bir piiiip ta marre vesh.. Eh cna infektoi Ed Romi, Saja dhe Gjushi me kete shprehi.. LOL LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 16:40:59 »

hahahahahaha edijaaaaaaaaaa ..o zot sa i lexueshem je :P
Ska me eshte djeg aparati :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 16:39:44 »

Mos harro fotot e shoqeve.. LOL du racionin. :D :D :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 16:39:08 »

??? po thoje ?? LOL

ja sa te vij ora te iki te gjerb ca gota vere ,se me kalon :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 16:35:48 »

Qetsohu, shtrihu relaksohu dhe prit ate qe do deshiron te presesh. :D :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 16:34:12 »

Shpifsa te keqinj :P

plasaaaaa ,bamp bera :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 16:06:28 »

Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂

Ka nje muaj qe rri hunde e buze moj cupe, po nuk e dija arsyen deri me tani. :D :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 16:00:52 »

Me tha kjo tocja qe hapi temen. :D

Tipi u hap Zeri e Tipi fap e fup e erdhi prap si boss. :D
Sa inat i erdhi asaj që ti u logove i pari 😂😂😂
Mos i thuaj gje 😂😂😂😂