Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-07-2021, 13:23:21 »

Sqarohu se po me ben me kerku krahe në Amazon.:P
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-07-2021, 07:13:03 »

Tirana për Zotin pupupu
Aty duhet të fluturojë 😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 28-07-2021, 17:58:23 »

Edhe Mexico s ja fut memedheu.:)
Eshte bere si Wild West .:):P
Postuar nga: Charlie
« ne: 27-07-2021, 13:55:46 »


Kete vere ishte me vrasje, vjedhje, trafikim etj etj.


Avash ti mi se e bere Shqiperine sikur Mexico :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 19-07-2021, 18:28:46 »

Po sna tha njeri si ishte?:)
Postuar nga: erlehta
« ne: 14-07-2021, 21:08:40 »

Si do të jetë, është e jona. Sigurisht që nuk na vjen mirë kur dëgjojmë apo lexojmë lajme jo të mira, por shpresojmë që realiteti të jetë më i pastër e i qetePostuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 10:00:08 »

Kete vere ishte me vrasje, vjedhje, trafikim etj etj.
Postuar nga: ciarli
« ne: 01-10-2013, 16:43:01 »

kjo vere ishte shume e nxehte, plot me femra te bukura. te behej syri baker vetem duke i pare
Postuar nga: the king
« ne: 28-08-2013, 21:43:35 »


Te larta ishin, ama me duket qe ua qajme me shume se c'duhet hallin atyre qe jetojne aty. :D
Makinat te fundit fare, vilat deri ne qiell ngado te hedhesh syte, restorante qe jo shpesh i gjen neper bote..e gjithmone full me njerez, pa permendur bregdetet plot e perplot si mes jave, si fundjave.
Se nga ju vijne te ardhurat ketyre njerezve, nje zot e di.


Patentat ishin lire 120 000 lek te vjetra pervec kafes se istrutorit  ;)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-08-2013, 09:53:46 »


Pagova 50 euro sigurasion per 14 dit  (aq sa paguani ju per 1 vit)
Dhe na shanin se sdim me ec  dhe        lere lere


ate qe e keni e keni...sepse duhet klasi i 1 te dish te ecesh ne rruget e shqiperise o lum miku

ja kshu posi