Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 14-01-2020, 15:06:55 »

Herën e fundit një kolege që më shau shqiponjën dhe ngjyrat kuq e zi (kisha filxhanin e kafes me motiv), vura motivet tona në: background të kompjuterit, veshjen brenda mantelit të bardhë, këpucët, stilografin, çantën.... vetëm flokët mungonin.....
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 14-01-2020, 14:55:23 »

Se pari, e degjoje per cfare flete dhe nese kete gje e gjeje dhe ne popullin e tije ateher i filloje ti arsyhetohem duke i treguar dhe gjera tjera qe sot mundet nje njeri i zakonshem te informohet.
Postuar nga: Passion
« ne: 14-01-2020, 13:26:41 »

I gjej hapesire per t'i krijuar nje bisede,edhe nuk zgjat shume qe do ndryshoje mendim  :)

Stadi me i larte i te ndryshuarit mendim,eshte vecse dialogu. :)

 :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 13-01-2020, 17:56:21 »

Liam Neeson i tregon shqiptarët në çdo film të tij, kriminelë e trafikante të drogës, nuk ka film të mos i përmend.
Nuk na vjen mirë dhe pse ai co cdo  këtë degjuar apo lexuar për të mbarët tane    hmmmmm:
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
« ne: 29-09-2010, 13:00:29 »

E degjoj me gjakftohtesi dhe i pergjigjem me argumenta .
Postuar nga: kengaime
« ne: 15-05-2009, 11:00:46 »

Ne keto raste, do tregoja fakte se Shqiperia dhe shqipetaret nuk jane asocim i te keqes.
Per cdo popull tjeter flitet edhe per te mire edhe per te keq, njelloj eshte edhe per ne shqipetaret.

Une jetoj jasht Kosoves. Me sjelljet e mia qe bej.......ne nje menyre edhe kontriboj ne kete lemi.
Atyre qe mendojne qe shqipetaret dhe Shqiperia paskan nje nam te keq ( e kam fjalet per shqipetaret ketu).......ketyre ju them te fillojne qe nga vetja e te japin vet shembuj te mire.

Postuar nga: Lefter
« ne: 22-11-2008, 22:56:01 »

Ne raste te ketilla zakonisht behem shokë me tipin, sepse e vleresoj si njeri te zgjuar, qe ka kuptuar diçka nga kjo botë, pak ndoshta akoma, megjithatë është ne rrugë te mirë..

Si çdokush edhe unë gezohem kur gjeje dike qe ndan mendimin me mua.. qe jemi te një mendimi.hahhahhahah....i forte ky tipi. :D


Une per vete ,,kritikat,, i bej dhe i lejoj,me shume se ajo ne asnje menyre  nuk lejoje.
Postuar nga: Cami
« ne: 22-11-2008, 22:09:38 »

si te reagohet kur kemi kemi filluar te shajm veteveten kane filuar te na shajn vet shqiptaret
Postuar nga: argonaut
« ne: 18-11-2008, 12:15:31 »

Nuk ka popuj te mire apo popuj te keqij.Ka njerez te mire e njeret te keqij.Ata qe urrejne ose shajne nje popull jane raste qe u duhet me urgjence nje psikiater.Ne sapo kemi filluar te dalim ne skenen boterore dhe dihet qe rrolet e para jane te veshtira.
Postuar nga: salipestili
« ne: 18-11-2008, 01:54:29 »

Ne raste te ketilla zakonisht behem shoke me tipin, sepse e vleresoj si njeri te zgjuar, qe ka kuptuar diqka nga kjo bote, pak ndoshta akoma, megjithate eshte ne rruge te mire..

Si cdokush edhe une gezohem kur gjeje dike qe ndan mendimin me mua.. qe jemi te nje mendimi.