Si reagoni nese dikush shan Shqiperine apo shqiptaret? - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si reagoni nese dikush shan Shqiperine apo shqiptaret?

Si reagoni nese dikush shan Shqiperine apo shqiptaret?

· 40 · 3586

#25 ne: 29-09-2008, 15:58:29


E ç'të zihesh kot kur shqipetaret ne përgjithësi e kanë treguar veten kudo qe kanë ikur kanë vrarë jjeri-tjetrin , prostitucioni,trafikimi,droga të gjitha bashke do thuash ti jo te gjithë janë ashtu sjane te gjithë por nga këta pak krijohet dhe pershtypja ne përgjithësi.

Epo edhe per ate pak cipe apo ndjenje krenarie kombetare qe na ka ngelur, sado minimale qe mund te jete...ndoshta ne zhdukje e siper (?!) do te flas...thjesht...nu k mundem dot ndryshe...

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 29-09-2008, 16:02:15
Epo edhe për atë pak cipe apo ndjenjë krenarie kombëtare qe na ka ngelur, sado minimale qe mund te jetë...ndoshta ne zhdukje e sipër (?!) do të flas...thjesht...nu k mundem dot ndryshe...

Ok te kuptoj .

#27 ne: 29-09-2008, 16:41:54
Ok te kuptoj .

Faleminderit  :perqafim

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 30-09-2008, 08:15:36
ka ndodhur njëherë edhe ai se bëri me. ;)
E njejta gje. :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 02-10-2008, 18:40:16
Eshte gjeja qe me se shumti me irriton,s'me ka ndodhe te ma shan dikush Shqiperine apo Kosoven nder sy,se di so do reagoja,por kur degjoj apo lexoj ndonje sharje,qrregullohem disi,,

 • Postime: 88
 • Karma: +0/-1

#30 ne: 18-11-2008, 01:54:29
Ne raste te ketilla zakonisht behem shoke me tipin, sepse e vleresoj si njeri te zgjuar, qe ka kuptuar diqka nga kjo bote, pak ndoshta akoma, megjithate eshte ne rruge te mire..

Si cdokush edhe une gezohem kur gjeje dike qe ndan mendimin me mua.. qe jemi te nje mendimi.

 • Postime: 190
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 18-11-2008, 12:15:31
Nuk ka popuj te mire apo popuj te keqij.Ka njerez te mire e njeret te keqij.Ata qe urrejne ose shajne nje popull jane raste qe u duhet me urgjence nje psikiater.Ne sapo kemi filluar te dalim ne skenen boterore dhe dihet qe rrolet e para jane te veshtira.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 22-11-2008, 22:09:38
si te reagohet kur kemi kemi filluar te shajm veteveten kane filuar te na shajn vet shqiptaret

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#33 ne: 22-11-2008, 22:56:01
Ne raste te ketilla zakonisht behem shokë me tipin, sepse e vleresoj si njeri te zgjuar, qe ka kuptuar diçka nga kjo botë, pak ndoshta akoma, megjithatë është ne rrugë te mirë..

Si çdokush edhe unë gezohem kur gjeje dike qe ndan mendimin me mua.. qe jemi te një mendimi.hahhahhahah....i forte ky tipi. :D


Une per vete ,,kritikat,, i bej dhe i lejoj,me shume se ajo ne asnje menyre  nuk lejoje.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 15-05-2009, 11:00:46
Ne keto raste, do tregoja fakte se Shqiperia dhe shqipetaret nuk jane asocim i te keqes.
Per cdo popull tjeter flitet edhe per te mire edhe per te keq, njelloj eshte edhe per ne shqipetaret.

Une jetoj jasht Kosoves. Me sjelljet e mia qe bej.......ne nje menyre edhe kontriboj ne kete lemi.
Atyre qe mendojne qe shqipetaret dhe Shqiperia paskan nje nam te keq ( e kam fjalet per shqipetaret ketu).......ketyre ju them te fillojne qe nga vetja e te japin vet shembuj te mire.

 • Postime: 410
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 29-09-2010, 13:00:29
E degjoj me gjakftohtesi dhe i pergjigjem me argumenta .

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 13-01-2020, 17:56:21
Liam Neeson i tregon shqiptarët në çdo film të tij, kriminelë e trafikante të drogës, nuk ka film të mos i përmend.
Nuk na vjen mirë dhe pse ai co cdo  këtë degjuar apo lexuar për të mbarët tane    hmmmmm:

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#37 ne: 14-01-2020, 13:26:41
I gjej hapesire per t'i krijuar nje bisede,edhe nuk zgjat shume qe do ndryshoje mendim  :)

Stadi me i larte i te ndryshuarit mendim,eshte vecse dialogu. :)

 :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 14-01-2020, 14:55:23
Se pari, e degjoje per cfare flete dhe nese kete gje e gjeje dhe ne popullin e tije ateher i filloje ti arsyhetohem duke i treguar dhe gjera tjera qe sot mundet nje njeri i zakonshem te informohet.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 14-01-2020, 15:06:55
Herën e fundit një kolege që më shau shqiponjën dhe ngjyrat kuq e zi (kisha filxhanin e kafes me motiv), vura motivet tona në: background të kompjuterit, veshjen brenda mantelit të bardhë, këpucët, stilografin, çantën.... vetëm flokët mungonin.....

Temat e fundit