×

Si te silleni me njerzit qe sju duan...?

· 56 · 9079

Si te silleni me njerzit qe sju duan...?

· 56 · 9079

 • Postime: 12738
Mishel...............
#50 ne: 01-11-2013, 11:38:47
dhe do shkonte shume kjo thenie mendoj

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#51 ne: 01-11-2013, 11:40:42
Do i dua me shume :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#52 ne: 01-11-2013, 11:45:06
dhe do shkonte shume kjo thenie mendoj


shume e bukur dhe e goditur kjo thenie Mishel :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#53 ne: 01-11-2013, 11:46:13
po ta perkthenim ose ta pershtasnim ne shqip do ishte 'shok me gishtin ne b....'
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#54 ne: 01-11-2013, 12:16:35
me njerezit qe nuk me duan e kam shume te lehte...nuk i llogaris qe ekzistojne..kaq..pi ke
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#55 ne: 25-12-2013, 17:33:19
me e mira eshte te ndrrosh mjedis shoqeror te gjesh shoqeri tjeter sepse vertet nuk te duan dhe keshtu prish harmonine apo arsyen natyrale
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super