×

Tirana është kryeqyteti më i ndotur në Europë !

· 56 · 2799

Tirana është kryeqyteti më i ndotur në Europë !

· 56 · 2799

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 02-01-2014, 15:22:42
Ka dhe me keq ....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#26 ne: 02-01-2014, 23:38:02
E keqja ska fund
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 01-04-2019, 21:17:04
E ka bo Lal Er Del Fiku plot me peme te pikturuara ne fasada pallatesh keshtuqe ska me kena gjelberim me shume se ne Amazone. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#28 ne: 01-04-2019, 21:30:32
Ti hajde i here e masanej fol
Tiranes i ka ndryshu surrati e menerja!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 01-04-2019, 21:45:02
Po ne fakt po te vijme me azem do behemi keshtu qe skam pse. :D
Mjafton prapaganda boshe qe me kenaq. :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#30 ne: 02-04-2019, 13:40:36
Simpatik jane😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#31 ne: 02-04-2019, 13:43:46
Qyqa ku paskam postu..paskam nderru temat 😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#32 ne: 02-04-2019, 13:45:10
Qyqa ku paskam postu..paskam nderru temat 😂😂

Ca pive xhan...se te jepja efekt fantastik LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 02-04-2019, 13:46:02
E piva nje, po ishte dhe pa alkohol 😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#34 ne: 02-04-2019, 13:47:28
duket te keqen....fiks pa gje fare paska qene :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#35 ne: 02-04-2019, 13:47:50
😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 02-04-2019, 15:08:53
Nuk po flas se vjen kamikazja e lali Erit dhe fillon fushaten direkt , ne lidhje me pyllin e mahnitshem orbital. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#37 ne: 02-04-2019, 15:24:22
Me tthirri kush????? LOL LOL LOL LOL

me paskan bere leshte..kshu veshte :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 02-04-2019, 15:26:32
Une ta dija emrin Monique por ti paske edhe te tjera nickname. LOL
Per Tironen kishe me thon gje apo ce do? LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#39 ne: 02-04-2019, 16:54:10
Tirona o bo si yll, drite , jete :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#40 ne: 02-04-2019, 17:07:04
Eh Tiron Tirona jon.... Spo behem hic mbare te vij keto kohe. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#41 ne: 02-04-2019, 17:07:59
Kur kur???? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#42 ne: 02-04-2019, 17:09:43
Ose ne behar maksimumi ne shtator .. nuk e shtyj me. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#43 ne: 02-04-2019, 17:13:12
He de se na doli zemra vendit..ja sot ja neser lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#44 ne: 02-04-2019, 17:16:53
yep, se shpejti ne Tiranen e lire. lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 24
Rommel
#45 ne: 02-04-2019, 17:26:25
Tirana kryeqyteti me i ndotur ne Europe, situata e tille ka qene ne 2007 kur eshte shkruajtur nga Berni si lajm deri me sot. Ndonese situata sa vjen  e po perkeqesohet  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#46 ne: 02-04-2019, 17:30:43
Jo se besoj se pylli orbital me nje milion peme po lulezon. .:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 24
Rommel
#47 ne: 02-04-2019, 20:24:57
Jo se besoj se pylli orbital me nje milion peme po lulezon. .:P
Po ke te drejte dhe kullat po lulezojne ne tirane. Duke filluar qe tek kulla te stadiumi Arena Kombetare.... LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#48 ne: 02-04-2019, 20:26:12
Po ke te drejte dhe kullat po lulezojne ne tirane. Duke filluar qe tek kulla te stadiumi Arena Kombetare.... LOL
Ajo kulle po mbjell edhe trupa njerezish tani vec te tjerave. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#49 ne: 02-04-2019, 20:26:20
Pse shume bukur ka dale kulla aty.
Sna u gjind karari
Gja na pelqejne gradacelat ne new york , po ndertesat ne Tirane i duam rrafsh lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super