Tre gjerat qe i adhuroni & tre gjerat qe i urreni? - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tre gjerat qe i adhuroni & tre gjerat qe i urreni?

Tre gjerat qe i adhuroni & tre gjerat qe i urreni?

· 40 · 5442

#25 ne: 04-05-2008, 02:20:06
adhuroj. djalin tim, jeten, dashurine.                  urrej. vetmine, vdekjen, mashtrimin

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0

#26 ne: 04-06-2008, 01:37:28
nuk adhurjs askend pos ZOTIT, ndersa te shejta i kam familjen,te dashurin, jeten
urrej vetmin, tradhtin, genjeshtren

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 04-06-2008, 19:14:19
nuk adhurjs askënd pos ZOTIT, ndërsa te shejta i kam familjen,te dashurin, jetën
urrej vetmin, tradhtin, genjeshtren

nice on... :-)

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 04-06-2008, 19:31:48
adhuroj: veten time :)
              familjen time
              shoqerin time.

urrej: muslimanet qe jiane fanatik
        njerzit se jiane ne pismatim.
         qiumshin..

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 07-06-2008, 17:20:09
Adhuroj:
1.Familjen time
2.?
3.?

Urrej:
1.Vrasjen
2.Dhunen
3.Padrejtesite

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 20-07-2008, 18:35:47
Adhuroj
1.Familjen
2.Shoqerin
3.Drejtsin

Urrej
1.Genjeshtrat
2.Thashethemet
3.Korrupsionin

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 21-07-2008, 23:09:44
gjithshka te bukur,urrej filmat humoristik ;)
« Editimi i fundit: 21-07-2008, 23:30:47 nga Charlie »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 21-07-2008, 23:22:38
Adhuroj
Shpirtin tim binkaj
Familjen time
Shkollen

Urrej
Shume gjera

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 22-07-2008, 13:59:18
adhuroj kte ne foto,urrej chaplinin

 • Postime: 49
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 23-07-2010, 06:41:13
- Un urrej baben e budallices qe ska dy pika gjaku te Shqiptarit:
baben e serbes, grekes, ruses.. etj..(sllaves) se pse pjellin armiq cdo dit.

- Urrej shummmmmmmmmmmmm dallimet fetare kur vjen ne pytje Kombesia Shqiptare.

E adhuroj Shqiptaren pa dallime fetare:
Belholle, kembet dhe floket e gjata, ndersa per karakter nese nuk e ka do ta ket dhurate nga un.
----------------------------------------
Dhe nuk adhuroj familjen, e as shoqerine, ato i dua dhe i mbaj ne zemer.adhuroj: veten time :)
              familjen time
              shoqerin time.

urrej: muslimanet qe jiane fanatik
        njerzit se jiane ne pismatim.
         qiumshin..

Cfar ka lidhje ketu feja moj bi??
Nuk thua e urrej thjeshte fanatikun, por Muslimanet fanatik!
D.m.th me u be Muslimani  Katolik , apo te nje besimi tjeter sqenka me fanatik, apo ?

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 08-09-2010, 20:45:33
Adhuroj Virtytet:

Fisnikeri
Besnikeri
Miresi


Urrej Veset :

Mashtrim
Djallezi
Cmire


 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 02-03-2020, 11:02:34
 Di të them që moralin e kam pikë të dobët dhe urrej në maximum  gënjeshtren.


 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#37 ne: 02-03-2020, 11:22:12


Lexova kete temen;)


Ehhhhhh!E thena ne te bere
eshte larg nje det i tere . :)

Ceshtja eshte te flasesh
apo te heshtesh ?  :)

Po zgjedh te vdes,qe te mos flas . ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 02-03-2020, 18:56:56
Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#39 ne: 03-03-2020, 12:14:29
Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D

Hahahahaha

Me kujtove dicka qe kam lexuar (se mbaj mend ku)qe dy persona qe kane kimi,fillimisht kane nje terheqje e nga aroma e lekures.  ;)


Edhe kur puth dike (erotikisht)  :D
Emocioni me i madh ish tre sec para se ta puthje,kur shqisa e nuhatjes afrohet ngjit. :D

Temat e fundit