Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Passion
« ne: 03-03-2020, 12:14:29 »

Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D

Hahahahaha

Me kujtove dicka qe kam lexuar (se mbaj mend ku)qe dy persona qe kane kimi,fillimisht kane nje terheqje e nga aroma e lekures.  ;)


Edhe kur puth dike (erotikisht)  :D
Emocioni me i madh ish tre sec para se ta puthje,kur shqisa e nuhatjes afrohet ngjit. :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 02-03-2020, 18:56:56 »

Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D
Postuar nga: Passion
« ne: 02-03-2020, 11:22:12 »Lexova kete temen;)


Ehhhhhh!E thena ne te bere
eshte larg nje det i tere . :)

Ceshtja eshte te flasesh
apo te heshtesh ?  :)

Po zgjedh te vdes,qe te mos flas . ;)
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-03-2020, 11:02:34 »

 Di të them që moralin e kam pikë të dobët dhe urrej në maximum  gënjeshtren.


Postuar nga: Amy A.
« ne: 08-09-2010, 20:45:33 »

Adhuroj Virtytet:

Fisnikeri
Besnikeri
Miresi


Urrej Veset :

Mashtrim
Djallezi
Cmire


Postuar nga: mrgashi
« ne: 23-07-2010, 06:41:13 »

- Un urrej baben e budallices qe ska dy pika gjaku te Shqiptarit:
baben e serbes, grekes, ruses.. etj..(sllaves) se pse pjellin armiq cdo dit.

- Urrej shummmmmmmmmmmmm dallimet fetare kur vjen ne pytje Kombesia Shqiptare.

E adhuroj Shqiptaren pa dallime fetare:
Belholle, kembet dhe floket e gjata, ndersa per karakter nese nuk e ka do ta ket dhurate nga un.
----------------------------------------
Dhe nuk adhuroj familjen, e as shoqerine, ato i dua dhe i mbaj ne zemer.adhuroj: veten time :)
              familjen time
              shoqerin time.

urrej: muslimanet qe jiane fanatik
        njerzit se jiane ne pismatim.
         qiumshin..

Cfar ka lidhje ketu feja moj bi??
Nuk thua e urrej thjeshte fanatikun, por Muslimanet fanatik!
D.m.th me u be Muslimani  Katolik , apo te nje besimi tjeter sqenka me fanatik, apo ?
Postuar nga: titi10
« ne: 22-07-2008, 13:59:18 »

adhuroj kte ne foto,urrej chaplinin
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 21-07-2008, 23:22:38 »

Adhuroj
Shpirtin tim binkaj
Familjen time
Shkollen

Urrej
Shume gjera
Postuar nga: titi10
« ne: 21-07-2008, 23:09:44 »

gjithshka te bukur,urrej filmat humoristik ;)
Postuar nga: ketrusha
« ne: 20-07-2008, 18:35:47 »

Adhuroj
1.Familjen
2.Shoqerin
3.Drejtsin

Urrej
1.Genjeshtrat
2.Thashethemet
3.Korrupsionin