×
Hyrja
Profili

Tre gjerat qe i adhuroni & tre gjerat qe i urreni?

Tre gjerat qe i adhuroni & tre gjerat qe i urreni?

· 40 · 4241

#25 ne: 04-05-2008, 02:20:06
adhuroj. djalin tim, jeten, dashurine.                  urrej. vetmine, vdekjen, mashtrimin

 • Postime: 33

#26 ne: 04-06-2008, 01:37:28
nuk adhurjs askend pos ZOTIT, ndersa te shejta i kam familjen,te dashurin, jeten
urrej vetmin, tradhtin, genjeshtren

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 04-06-2008, 19:14:19
nuk adhurjs askënd pos ZOTIT, ndërsa te shejta i kam familjen,te dashurin, jetën
urrej vetmin, tradhtin, genjeshtren

nice on... :-)

 • Postime: 3
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 04-06-2008, 19:31:48
adhuroj: veten time :)
              familjen time
              shoqerin time.

urrej: muslimanet qe jiane fanatik
        njerzit se jiane ne pismatim.
         qiumshin..

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 07-06-2008, 17:20:09
Adhuroj:
1.Familjen time
2.?
3.?

Urrej:
1.Vrasjen
2.Dhunen
3.Padrejtesite

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 20-07-2008, 18:35:47
Adhuroj
1.Familjen
2.Shoqerin
3.Drejtsin

Urrej
1.Genjeshtrat
2.Thashethemet
3.Korrupsionin

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 21-07-2008, 23:09:44
gjithshka te bukur,urrej filmat humoristik ;)
« Editimi i fundit: 21-07-2008, 23:30:47 nga Charlie »

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 21-07-2008, 23:22:38
Adhuroj
Shpirtin tim binkaj
Familjen time
Shkollen

Urrej
Shume gjera

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 22-07-2008, 13:59:18
adhuroj kte ne foto,urrej chaplinin

 • Postime: 49
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 23-07-2010, 06:41:13
- Un urrej baben e budallices qe ska dy pika gjaku te Shqiptarit:
baben e serbes, grekes, ruses.. etj..(sllaves) se pse pjellin armiq cdo dit.

- Urrej shummmmmmmmmmmmm dallimet fetare kur vjen ne pytje Kombesia Shqiptare.

E adhuroj Shqiptaren pa dallime fetare:
Belholle, kembet dhe floket e gjata, ndersa per karakter nese nuk e ka do ta ket dhurate nga un.
----------------------------------------
Dhe nuk adhuroj familjen, e as shoqerine, ato i dua dhe i mbaj ne zemer.adhuroj: veten time :)
              familjen time
              shoqerin time.

urrej: muslimanet qe jiane fanatik
        njerzit se jiane ne pismatim.
         qiumshin..

Cfar ka lidhje ketu feja moj bi??
Nuk thua e urrej thjeshte fanatikun, por Muslimanet fanatik!
D.m.th me u be Muslimani  Katolik , apo te nje besimi tjeter sqenka me fanatik, apo ?

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 08-09-2010, 20:45:33
Adhuroj Virtytet:

Fisnikeri
Besnikeri
Miresi


Urrej Veset :

Mashtrim
Djallezi
Cmire


 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 02-03-2020, 11:02:34
 Di të them që moralin e kam pikë të dobët dhe urrej në maximum  gënjeshtren.


 • Postime: 229

#37 ne: 02-03-2020, 11:22:12


Lexova kete temen;)


Ehhhhhh!E thena ne te bere
eshte larg nje det i tere . :)

Ceshtja eshte te flasesh
apo te heshtesh ?  :)

Po zgjedh te vdes,qe te mos flas . ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 02-03-2020, 18:56:56
Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D

 • Postime: 229

#39 ne: 03-03-2020, 12:14:29
Gjerat qe urrej jane.
1. Parfumet
2. Parfumet
3. Parfumet. :D

Hahahahaha

Me kujtove dicka qe kam lexuar (se mbaj mend ku)qe dy persona qe kane kimi,fillimisht kane nje terheqje e nga aroma e lekures.  ;)


Edhe kur puth dike (erotikisht)  :D
Emocioni me i madh ish tre sec para se ta puthje,kur shqisa e nuhatjes afrohet ngjit. :D

Temat e fundit