×

Une dhe Ti

Une dhe Ti

· 126 · 12135

 • Postime: 1609
BESIM
ne: 19-04-2004, 22:34:00
Une dhe Ti!
« Editimi i fundit: 25-12-2004, 17:18:00 nga M A X »

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#1 ne: 01-06-2004, 15:50:15
Une dhe Ti!


Dy enjgjej te mbeshtjellur nga era e ngrohte e dashurise.


« Editimi i fundit: 16-03-2005, 11:43:38 nga BESiM »

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#2 ne: 07-08-2004, 08:28:44
Une kafe e Ti filxhan a po vje na njoni me na shti i fall...

 • Postime: 331
redman
#3 ne: 08-08-2004, 15:58:39
 t i  &  un ...ej  si do bejm ne te dy?!!

 • Postime: 44
Coli
#4 ne: 08-08-2004, 20:03:01

Akoma ske ber gje ti redman ;)

Une dhe ti ... ka kohe qe bej monolog me veten.., fjalet kane hyre ne greve

 • Postime: 331
redman
#5 ne: 09-08-2004, 08:23:37
s'me  punon truri.....jam akoma ne gjume

 • Postime: 44
 • Gjinia: Femer
erushi
#6 ne: 10-09-2004, 19:41:22
une dhe ti kur do ti lem mosmarrveshjet?

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#7 ne: 11-09-2004, 00:01:44
Une dhe ti kur do te duami ashu sic kurre me pare skem dashuruar :)

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
zeshkani_uk
#8 ne: 11-09-2004, 01:55:50
une pi kafe ti ban pune  ;)

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#9 ne: 11-09-2004, 09:37:53
une dhe ti nje qirinje i ndezur, puthje te zjarta, ledhatime te pafundshme..

 • Postime: 56
kiki_gj
#10 ne: 11-09-2004, 10:49:25
pim kafe dalim shetisim si asnjeher gjithqka per  ne eshte e pafund!
fundi eshte nje divorc asgje me teper, bota nuk eshte ashtu siq e shohim. ><

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#11 ne: 09-11-2004, 17:31:27
E urreja kur me thoshte vellai:

Ti pastron e une bej pis, se ke rradhn` e pastertise...

Hersia

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#12 ne: 11-11-2004, 02:30:04
Unë dhe ti
Buzë Drinit të Zi
Nata me hënë
Na kishte zili

 • Postime: 45
Zemra
#13 ne: 16-11-2004, 15:54:47
Une dhe ti ne pritje te rrezatimit te lumturise dhe ngrohtesise,ledhatimeve dhe perqafimeve te zjarrta.Eja dhe ma shuaj mallin.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#14 ne: 16-11-2004, 16:00:03
 ka koh qe kete gje edhe un jam duke e kerkuar por askund nuk jam duke e gjetur kete sepse askush nuk eshte duke me dashur mua por jam duke shpresuar qe nje dit do te vie edhe ai person per te cilin un jam duke e pritur

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#15 ne: 16-11-2004, 18:37:16
Shumë fat dhe lumturi për ty Cami. :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#16 ne: 17-11-2004, 04:48:23
Une larg ne fund te botes
ti larg meje prane votres
kur do shifemi i dashur nje dite
kam qejf...te dua...mezi jam tu prit :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#17 ne: 17-11-2004, 12:05:11
 per mua lumturia ka qen vetem pak dit por edhe ajo lumturi qe kisha iku dhe me la me gishta ne goj e tani jam duke e pritur nje te re por kur do me vij nuk e di akoma un pres se jam i durueshem por si duket akoma per mua nuk ka asgje deri me tani me ndihmon ju dot  :pafshim

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#18 ne: 21-12-2004, 03:17:05
Une dhe ti s`jemi asgje me shume se puthje dhe shi.

Hersia`

P.S: Per copyright merrni leje ok?  :occ

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#19 ne: 21-12-2004, 15:40:35
UNE dhe TI
dy trupa nje shpirte :puth  :perqafim  :tym
P.S. pa duhan nuk ben hic  <)>
 Respekt te gjitheve

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#20 ne: 21-12-2004, 16:36:47
Une dhe ti  :puth
 ti jeton per mua  une per ty  
burre e grua mish e thua  :puth

 • Postime: 214
 • Gjinia: Femer
Eja_me_mua
#21 ne: 21-12-2004, 16:43:35
Une dhe ti gjithmon ne afersi,
Une dhe ti jem shembull te na kan zili
Une dhe ti...

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#22 ne: 21-12-2004, 21:14:31
Une dhe ti... femer une - mashkull ti!  :D

Hersia`

 • Postime: 217
-madeinlezha-
#23 ne: 24-12-2004, 02:48:34
Une dhe ti s`jemi asgje me shume se puthje dhe shi.
@copyrightHersia2004

shume bukur

une dhe ti
une vdes ti rri

une dhe ti
mos me thuaj gezuar vitin e ri

se edhe ky sdo jete tjeter
vecse i mbuluar bukur
perseritje e vitit te vjeter

ne deshperim, ti kthen koken
nuk te shikoj dehem kur pi
lotet nuk i derdh une
...........por ti


 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#24 ne: 24-12-2004, 03:00:14
Madeinlezha kujt i more leje ti per me e copy-paste shprehjen time???  :lalala

Hersia`

P.S: Kerkoj llogari tani...  :et