×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 12-07-2019, 16:51:12 »

E keni pare kete reportazhin e tv klan?
https://youtu.be/GgsoOnHhJmw
Postuar nga: Passion
« ne: 12-07-2019, 16:03:15 »

Kam frike te shkoj ne treg ☹️
Dhe qumeshtin e lopes e përziejne me vaj palme 😠

Ka hapesira e mundesi te zgjedhesh Erleht.

Te pakten ne Shqiperi une refuzoj te blej c'ka ka tregu. :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 12-07-2019, 15:25:04 »

Kam frike te shkoj ne treg ☹️
Dhe qumeshtin e lopes e përziejne me vaj palme 😠
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 14:39:54 »

 

"Teksa hutohen shqiptaret mbas politikes shikoni erdhi vera madhe akoma me injektime shiringash ne domate. vetem Zoti na ruan. ska njerez te pergjegjshem se cfare prodhojne si mund te presim ligje e drejtesi nga qeveria. Sot i bleva ne fresk. I mora per dreke, nga hija nuk i dallova mire kur I bleva tek I laja pash domaten me vrima qe dergova kishte dhe te tjera harta harta."

Postuar nga: M A X
« ne: 28-04-2019, 23:52:26 »

qe te mos mbeten vetem argumenta duhen provuar keto pretendime... apo mjegull kudo dhe ec mo.
Me thuaj cilat nga pikat qe permend ai nuk qendrojne?
Dhe, ne biseda joformale po bejme e nuk eshte e nevojshme te mbledhim dokumenta e te therrasim avokatet per te provuar pohimet qe bejme :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-04-2019, 18:18:23 »

Argumentat qe sjell Endri Shabani me lart jane shume me vend.
qe te mos mbeten vetem argumenta duhen provuar keto pretendime... apo mjegull kudo dhe ec mo.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-04-2019, 10:23:41 »

Argumentat qe sjell Endri Shabani me lart jane shume me vend.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 26-04-2019, 09:51:05 »

Fshatare karagjoze dhe shtet i mbaruar.
Beni ca legena shembull duke i rras brenda qe te kene frike te tjeret o shtet legen.
Mos ja hidhni fajin  vetem fshatarëve. Para se te gjykoni dicka beni njehere jeten e tij. Fajin e ka shteti dhe kapitalizmi qe e ushqen mendjen e njeriut si e si te pasurohet duke ndenjur. Fshtarit te shkrete i bie bretku ne pune pasi punon diell me diell. A e dini ju qe ato jane fara hibrite dhe nese nuk i hedh ate ilac rrezikon te mos nxjerresh as shpenzimet e fidanit dhe jo me pastaj shpenzimet e tjera?! Apo kjo nuk ju intereson???
Postuar nga: M A X
« ne: 26-04-2019, 08:06:25 »

Postuar nga: erlehta
« ne: 25-04-2019, 16:10:46 »

Pale, dalin e bejne proteste se nuk ka treg shitjeje e u shkon malli pertoke 😠