×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 26-07-2019, 20:42:33 »

Ka hapesira e mundesi te zgjedhesh Erleht.

Te pakten ne Shqiperi une refuzoj te blej c'ka ka tregu. :)
Ne treg as qe nuk behet fjale.

Postuar nga: erlehta
« ne: 26-07-2019, 20:41:09 »

Ne Shqiperi behet nami ☹️
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 23-07-2019, 20:41:13 »

Kena zhtet jo Shaka..:)
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 12-07-2019, 16:51:12 »

E keni pare kete reportazhin e tv klan?
https://youtu.be/GgsoOnHhJmw
Postuar nga: Passion
« ne: 12-07-2019, 16:03:15 »

Kam frike te shkoj ne treg ☹️
Dhe qumeshtin e lopes e përziejne me vaj palme 😠

Ka hapesira e mundesi te zgjedhesh Erleht.

Te pakten ne Shqiperi une refuzoj te blej c'ka ka tregu. :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 12-07-2019, 15:25:04 »

Kam frike te shkoj ne treg ☹️
Dhe qumeshtin e lopes e përziejne me vaj palme 😠
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 14:39:54 »

 

"Teksa hutohen shqiptaret mbas politikes shikoni erdhi vera madhe akoma me injektime shiringash ne domate. vetem Zoti na ruan. ska njerez te pergjegjshem se cfare prodhojne si mund te presim ligje e drejtesi nga qeveria. Sot i bleva ne fresk. I mora per dreke, nga hija nuk i dallova mire kur I bleva tek I laja pash domaten me vrima qe dergova kishte dhe te tjera harta harta."

Postuar nga: M A X
« ne: 28-04-2019, 23:52:26 »

qe te mos mbeten vetem argumenta duhen provuar keto pretendime... apo mjegull kudo dhe ec mo.
Me thuaj cilat nga pikat qe permend ai nuk qendrojne?
Dhe, ne biseda joformale po bejme e nuk eshte e nevojshme te mbledhim dokumenta e te therrasim avokatet per te provuar pohimet qe bejme :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-04-2019, 18:18:23 »

Argumentat qe sjell Endri Shabani me lart jane shume me vend.
qe te mos mbeten vetem argumenta duhen provuar keto pretendime... apo mjegull kudo dhe ec mo.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-04-2019, 10:23:41 »

Argumentat qe sjell Endri Shabani me lart jane shume me vend.