×
Hyrja
Profili

Vajza, pershkruani keto momente....

Vajza, pershkruani keto momente....

· 12 · 1955

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 20-06-2007, 15:43:34
Besoj cdo femer eshte perballur te pakten nje here duke ecur rruges me shikimet e djemve, sidomos me shikimet e cunave kur jane grup neper qoshet e rrugeve.
Ne bulevardet e qyteteve shqiptare ka dhe nga ato qe i bejne trotuaret si pasarela te hapura, ku tregojne "vlerat" e veta, por ky besoj se eshte nje tjeter argument per diskutim.
Capkenja
#1 ne: 24-06-2007, 20:55:58
Te hengsha ate rripin qe ke lidhur ne brez me siguri do kete thene ndonje nga ata...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#2 ne: 28-06-2007, 11:35:19
Ngacmimet e fermave nga meshkujt jane te padurueshme, sidomos kur je vetem e ata jane ne grup. Kohes se fundit ngacmimet e djemve te rinje kan fillu t'me duket paksa te natyrshme, kur kujton qe shumicen e rasteve e bejne edhe burrat ne moshe ( gjithmone flas per ne Kosove ).T'ju tregoj une nje rast: duke shiqu ne vitrinen e dyqanit fustanet e nuserise dhe duke kometuar me shoqen, djali i thote njeres " ishalla ta vdesh une kete fustan "  :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 30-06-2007, 17:47:57
Djemte i harxhojne llafet kot Jo për gjë por ne vesh te shurdher bien...

- Ndoshta njeri prej tyre thote - He mi rrusho, paske blere celular! :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#4 ne: 20-03-2009, 12:14:03
...
« Editimi i fundit: 18-10-2009, 21:43:20 nga **BaByGirL** »

 • Postime: 42
shukra
#5 ne: 20-03-2009, 14:12:51
Po si ta pershkruaj ,vertet ne vendin ku jetoj un esht epa mundur te mos hasesh ne djem te till , mua personalisht nuk me pelqen , ndihem ne siklet kur me shikojn ,dhe qdo her flasin fjal te ndryshme , vertet me vjen turp ,mirpo nuk kam deshir tju flas edhe ,pse shpesh ndodh qe te provokojn ,vetem  evetem per me te bind me ju ndal por per mua sju vlejn sepse nuk me pelqen as ti shikoj . ndihem shum ne siklet vertet ,nga fjalet e djemve mua nuk me pelqen kur nje djal fol teper ,shumica etyre folin fjal qe sduhet te thuhen  ,ekam fjalen per djemet ne vendin tim te cilet nuk lodhen fare pse ti ndihesh ne siklet , shumica ndoshta edhe mendojn se vajzav ju pelqen kur ata thojn ja keshtu ja ashtu por mua vertet vetem me bejn nervoz , sepse per mendimin tim nese vertet te pelqen nje vajz mendoj se djali duhet te di qfar ti thot . ejo ta bej vajzen te ndihet keq me fjalet etij.
FavGirl
#6 ne: 22-10-2010, 12:52:10
Bezdisje....

 • Postime: 70
♔Rejina♔
#7 ne: 07-11-2010, 00:22:45
Vetem  me  duar mos te prekin..pa per te folur eee, le te flasin gjithe diten e te kenaqen  LOL LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#8 ne: 07-11-2010, 18:38:07
 ^o)

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#9 ne: 07-11-2010, 18:47:37
deri ne nje fare pike te bejne qefm se te bejn te ndier sexy por ka edhe te tepruara qe ta shpifin..........

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#10 ne: 08-11-2010, 13:18:31
mua ma shpifin ngacmimet me fjale...me pelqejne djemte indiferente qe ndoshta shikimi i tyre flet me shume,qe iu shkelqejne syte kur te shohin,qe buzeqeshin lehte e te hane me sy...keta po qe te kepusin gjunjte :) ;)

sa per te tjeret booohhh cfare stresi me shkaktojne!
se di ju por zakonisht ata qe flasin jane ca katunare te shpifur qe ju del gjuha 1 pellembe kur te shohin, spara ndodh qe nje cun i hajrit te ngacmoje rrugeve gocat,ata jane me delikate :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#11 ne: 30-11-2011, 21:27:29
^o)Kjo foto megjithmend qenka per te qeshur.. :D

Temat e fundit