×

Vetevleresimi - Sa e vleresoni veten tuaj ???

· 88 · 7561

Vetevleresimi - Sa e vleresoni veten tuaj ???

· 88 · 7561

 • Postime: 2549
vullkani
#50 ne: 27-11-2009, 00:01:18
mir pra po e mar si kompliment sepse mne behet qefi qe paske kte mendim per mua me kaq sa me ke njof
por do kemi koh plot te njifemi me mire ktu ne forum do jemi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#51 ne: 27-11-2009, 00:04:06
nje ane tjeter qe dua te vleresoj te vetja ... kam intuite te forte di ti dalloj njerzit qe ne momentet e para asnjehere sme ka zhgenjyer intuita ime
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#52 ne: 27-11-2009, 00:06:14
dhe un kam dicka afersisht si jotja
nqs e shikoj nje person ne sy mund te arij ti kuptoj gjithcka
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#53 ne: 27-11-2009, 00:08:27
mese normale ... kot nuk kam zgjedh ate avatar syte tregojne/flasin shume
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#54 ne: 27-11-2009, 00:09:29
dhe une ate kam ne mendje qe do nxjer syt ne pah
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#55 ne: 27-11-2009, 11:21:47
kjo eshte dhe e mire dhe e keqe... ta vleresosh veten te tille dhe te dish te jesh e tille hallall kam respekt per ty :) ta vleresosh veten ne max kur nuk je atehere eshte e keqja e vetes e peson keq
... FLM ,, UNE DI TA VLERESOJ VETEN TIME ,, NORMALISHT KUR NUK JE MIRE DHE E VLERESON VETEN NE MAX ESHTE DICKA E GABUAR ,,  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 42
 • Gjinia: Mashkull
Lenni
#56 ne: 10-12-2009, 11:09:52
Jam i kenaqur me vetem time
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 72
myvela dervishaj
#57 ne: 23-12-2009, 01:54:53
c'do njeri per veten e vet flet mire ,por kryesorja te flasin te tjeret per mua.
Nuk ka njeri pa te meta ,kryesorja eshte morali i shendoshe, sinqeriteti, dhe shkollimi.
edhe une qe jam nene 60 vjece nuk mund te them se jam e perkryer. Kete e di vetem Zoti .edhe pse ne moshe te madhe mundohem c'do dite te korigjoj veten duke i bere vetes pyetje si ishte dita sot per  ty?Keshtu njeriu mund te korigjoj vetn c'do dite ne c'do moshe te jete. Edhe pa dashur mund te behen gabime.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#58 ne: 23-12-2009, 10:38:26
familja dhe rrethi qofshin te kenaqur me mua...pra ata te me vleresojne
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 215
sandrina
#59 ne: 21-04-2010, 09:32:19
e vleresoj kur krahasoj tek degjoj te tjeret qe bisedoj :D
por veten e vleresoj per dicka qe punoj vazhdimisht me veten time hmmmmm:
di ti kap ato barerat e keqija dhe perpiqem ti pastroj pastaj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#60 ne: 21-04-2010, 12:02:08
nuk e di jo!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#61 ne: 16-05-2010, 17:12:14
Veten e vleresojme dhe nenvleresojme sipas triumfeve ose deshtimeve te ndryshme me te cilen na perballon jeta.
keshtu qe, ajo qe vleresova tek vetja, kohet e fundit, eshte, durimi dhe kurajoja qe tregova para nje situata kaq te veshtire e delikate, qe kalova...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#62 ne: 16-05-2010, 17:21:05
nuk e di jo!

Pse se di?  :D

Se vlereson veten qe ke arritur te perfitosh dashurine, perkrahjen dhe respektin e shume njerezve??


Une e vleresoj me shume sec duhet  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#63 ne: 16-05-2010, 20:22:08
jashtezakonisht shume  ......  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#64 ne: 19-05-2010, 21:45:30
me shume ska ku te veje ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 138
LoooLaaa
#65 ne: 19-05-2010, 21:48:01
ai qe pelqen shum vetveten nuk pelqehet nga te tjeret (Fjale e urt popullore)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#66 ne: 20-05-2010, 00:39:26
ai qe pelqen shum vetveten nuk pelqehet nga te tjeret (Fjale e urt popullore)

puna eshte te ndihem mire me veten time une njehere pa te tjeret ehu .... ate pune kane  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 215
sandrina
#67 ne: 20-05-2010, 08:49:30
puna eshte te ndihem mire me veten time une njehere pa te tjeret ehu .... ate pune kane  :D

 LOL me pelqen qendrimi yt  ;)

une per vete e vleresoj per car eshte per tu vleresuar dhe e i bie kokes per car seshte mire  hajt_ktu:  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#68 ne: 20-05-2010, 11:28:07
ne maksimum  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 13
 • Gjinia: Mashkull
Io Sono Leggenda
#69 ne: 20-05-2010, 14:28:21
Nuk ka si une! Io sono Leggenda!  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 449
tinkaa
#70 ne: 20-05-2010, 14:30:46
Nuk ka si une! Io sono Leggenda!  :PEdhe  une  :perqafim mendoj ashtu per veten tim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 13
 • Gjinia: Mashkull
Io Sono Leggenda
#71 ne: 20-05-2010, 14:45:10
E dashkemi shume njeri- tjetrin  :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#72 ne: 23-05-2010, 11:59:27
-1
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#73 ne: 26-05-2010, 00:57:15
Sot e kam shume shume xhan veten dhe ndjehem shume mire...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#74 ne: 26-05-2010, 18:28:38
Sot e kam shume shume xhan veten dhe ndjehem shume mire...
po mua me ke xhan hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super