×
Hyrja
Profili

Zone e lire per DJ

Berni
ne: 06-09-2011, 10:37:53
DJ Armin Van Buuren, me 14 tetor në Tiranë

Dj Zone

DJ numër 1 në botë, Armin Van Buuren do të performojë live në datën 14 tetor 2011 në stadiumin "Qemal Stafa", koncert i cili organizohet nga Havana Beach Club.

Berni
ne: 24-11-2010, 09:37:02
Dj Mari Ferrari, Performon topless ne Tiranë

Dj Zone

Personazh / Performon topless në një nga lokalet e Tiranës, luan muzikë dhe vjen nga Moska. Shqiptarët? Janë shumë qejflinj për jetën e natës, por kanë shumë komplekse. Shohin ç'bëhet te tavolina e tjetrit dhe harrojnë të bëjnë qejf e të shijojnë muzikën.Kush është DJ Mari! DJ M...

Berni
ne: 16-10-2010, 11:18:49
Burim Shala, DJ nga Kosova me famë botërore

Dj Zone

Burim Shala apo siç e njohin si Adrenalinoman, është 29-vjeç dhe jeton në Stockholm, ndërsa ka lindur në Mitrovicë. Si fëmijë ka pasur gjithnjë dëshirë për t’u marrë me muzikë. Në moshë shumë të vogël ka interpretuar në një kitare të vjetër për fëmijët e lagjes, ndonëse nuk e dinte asnjë notë mu...M A X
ne: 08-07-2010, 10:25:30
Dj Miss Ilda

Dj Zone

Është një moment i zakonshëm përgatitjeje për në punë, edhe pse i saji nuk është një profesion i çfardoshëm për gjininë femërore në Shqipëri.Lë pas të voglin e saj, për të nisur pas pak një mbrëmje plot adrenalinë. Tek e fundit ky është profesioni i saj. Kjo është Dj Miss Ilda.Ilda Mustafallari ...


*
Albalove
ne: 12-03-2010, 18:43:22
Dj ENNo Ft Mc-Atlantis Ft EMiNeM - warboss & i Panjohuri - Zemer Shqiptare

Dj Zone

Remixi ma iri prej Dj ENNO Per Mc-Atlantis Dj ENNo Ft Mc-Atlantis Ft EMiNeM - warboss & i Panjohuri - Mc Dinny -Zemer Shqiptare Linki per shkarkim http://www.4shared.com/file/23975518...s_Ft_EMiN.html Linki Youtube Dj ENNo F

Pergjigje nga: albfun, Hajduti_i_Zemrave, jorida2008
Virtual DJ 6 2009
*

*
Albalove
ne: 10-01-2010, 23:41:06
Dj Albaone Ft Mc-Atlantis & Blunivers - Remix Shqip 2010

Dj Zone

nje remix interesant e gjeta ne youtu besoj qe do tJu pelqej une deka tu keShEn:P :P Dj Albaone Ft Mc-Atlantis & Blunivers - Remix Shqip 2010
Kodi: [Zgjidh]
http://www.youtube.com/watch?v=EXjeCWzOoAo


*
inFuzi
ne: 08-08-2009, 21:08:12
inFuzi feat.Bad buqe - Theni kceni ( new 2009 )

Dj Zone

inFuzi feat.Bad buqe - Theni kceni Ket kang e kom bo me ni shoqe http://www.speedyshare.com/826428926.html Mundeni me mar ktu te linki dhe me ndegju.. Pres komente

*
DJTL
ne: 29-05-2009, 16:56:04
Disa miksime te miat

Dj Zone

shumica jan me houset me te funditmiksime singleangelli nelson and T.L.-evrydayhttp://www.zshare.net/audio/59656495510ecd9f/djtl vs axuell and trey-open your heartPergjigje nga: Hajduti_i_Zemrave
mix/rmx nga FloriDj


*
erreterrlive
ne: 03-10-2008, 13:35:48
Çka mendoni per keto 5 mikse? (Tingulli3, Vesa Luma, Skillz, Dj blunt, Edona)

Dj Zone

Vesa Luma - Jemi dhe s'jemi (Ilir Fazliu Dance Remix)http://www.zshare.net/audio/1723049853538b5a/Tingulli 3 Ft. Qiljeta vs 50 Cent - Dridhe (Mixed by Ilir Fazliu)

Pergjigje nga: Denalda, olti, Sulltanwife
Alex C - DJ i momentit
*


Pergjigje nga: audiophile, night dogg
ndihme

Berni
ne: 16-08-2007, 06:54:05
Një di xhei për 80 mijë euro në natë !

Dj Zone

Për një mbrëmje, di xhei amerikan Deni Tenalja, paguhet 47 mijë euro në dorë, ndërkohë që për të mbuluar shpenzimet e udhëtimit e të akomodimit për vete si dhe për stafin, kërkon edhe 25 mijë euro të tjeraPër të gjithë ne, profesioni i di xhei-t hyn tek ata të lehtit e të këndsh...

M A X
ne: 17-07-2007, 00:16:09
Wamdue Project - King Of My Castle

Dj Zone

Një këngë disi e vjetër, por qe mua me pëlqen vazhdimisht ta dëgjoj. Sigurisht dhe për DJ është goxha e preferuar për t'u vënë herë pas herë ;)Mund ta shihni e degjoni ne lidhjen qe vijon:Berni
ne: 22-03-2007, 00:21:50
Dixhei i parë në botë feston 90-vjetorin

Dj Zone

SHBA – Ron Digging, nga Boston në Lincolnshire, i cili ka ndërtuar panelin e parë të komandimit për DJ në vitin 1949, ka festuar 90-vjetorin. Një inxhinier radiofonik, ai e prodhoi vetë sistemin e zërit, së bashku me dy pllaka regjistruese, mikserin e zërit, dritat, mikrofonin, amplifikatorin dh...


  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board