Dj Zone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zone e lire per DJ

Berni
06-09-2011, 10:37:53

DJ Armin Van Buuren, me 14 tetor në Tiranë

DJ numër 1 në botë, Armin Van Buuren do të performojë live në datën 14 tetor 2011 në stadiumin "Qemal Stafa", koncert i cili organizohet nga Havana Beach Club.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
24-11-2010, 09:37:02

Dj Mari Ferrari, Performon topless ne Tiranë

Personazh / Performon topless në një nga lokalet e Tiranës, luan muzikë dhe vjen nga Moska. Shqiptarët? Janë shumë qejflinj për jetën e natës, por kanë shumë komplekse. Shohin ç'bëhet te tavolina e tjetrit dhe harrojnë të bëjnë qejf e të shijojnë muzikën.Kush është DJ Mari! DJ M...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-10-2010, 11:18:49

Burim Shala, DJ nga Kosova me famë botërore

Burim Shala apo siç e njohin si Adrenalinoman, është 29-vjeç dhe jeton në Stockholm, ndërsa ka lindur në Mitrovicë. Si fëmijë ka pasur gjithnjë dëshirë për t’u marrë me muzikë. Në moshë shumë të vogël ka interpretuar në një kitare të vjetër për fëmijët e lagjes, ndonëse nuk e dinte asnjë notë mu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-07-2010, 10:25:30

Dj Miss Ilda

Është një moment i zakonshëm përgatitjeje për në punë, edhe pse i saji nuk është një profesion i çfardoshëm për gjininë femërore në Shqipëri.Lë pas të voglin e saj, për të nisur pas pak një mbrëmje plot adrenalinë. Tek e fundit ky është profesioni i saj. Kjo është Dj Miss Ilda.Ilda Mustafallari ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
Albalove
12-03-2010, 18:43:22

Dj ENNo Ft Mc-Atlantis Ft EMiNeM - warboss & i Panjohuri - Zemer Shqiptare

Remixi ma iri prej Dj ENNO Per Mc-Atlantis Dj ENNo Ft Mc-Atlantis Ft EMiNeM - warboss & i Panjohuri - Mc Dinny -Zemer Shqiptare Linki per shkarkim http://www.4shared.com/file/23975518...s_Ft_EMiN.html Linki Youtube Dj ENNo F
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: albfun, Hajduti_i_Zemrave, jorida2008

Virtual DJ 6 2009

albfun
23-01-2010, 00:07:11
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Albalove
10-01-2010, 23:41:06

Dj Albaone Ft Mc-Atlantis & Blunivers - Remix Shqip 2010

nje remix interesant e gjeta ne youtu besoj qe do tJu pelqej une deka tu keShEn:P :P Dj Albaone Ft Mc-Atlantis & Blunivers - Remix Shqip 2010
Kodi: [Zgjidh]
http://www.youtube.com/watch?v=EXjeCWzOoAo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
inFuzi
08-08-2009, 21:08:12

inFuzi feat.Bad buqe - Theni kceni ( new 2009 )

inFuzi feat.Bad buqe - Theni kceni Ket kang e kom bo me ni shoqe http://www.speedyshare.com/826428926.html Mundeni me mar ktu te linki dhe me ndegju.. Pres komente
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
DJTL
29-05-2009, 16:56:04

Disa miksime te miat

shumica jan me houset me te funditmiksime singleangelli nelson and T.L.-evrydayhttp://www.zshare.net/audio/59656495510ecd9f/djtl vs axuell and trey-open your heart

Pergjigje nga: Hajduti_i_Zemrave

mix/rmx nga FloriDj

Hajduti_i_Zemrave
23-02-2009, 11:08:58
Download
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DIP, night dogg

Doni nje kenge?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
erreterrlive
03-10-2008, 13:35:48

Çka mendoni per keto 5 mikse? (Tingulli3, Vesa Luma, Skillz, Dj blunt, Edona)

Vesa Luma - Jemi dhe s'jemi (Ilir Fazliu Dance Remix)http://www.zshare.net/audio/1723049853538b5a/Tingulli 3 Ft. Qiljeta vs 50 Cent - Dridhe (Mixed by Ilir Fazliu)