.mk Domain-et (Maqedoni)

· 5 · 279

.mk Domain-et (Maqedoni)

· 5 · 279
 • i identifikuar
  omedia
  ne: 18-01-2014, 06:55:09
  Qfar mendoni per .mk domenet, ja vlen t'regjistrosh nje .mk domen, ka treg n Maq. ???

  Ka regjistruar ndokush nga ju .mk domene ?

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Poshnja
  #1 ne: 19-01-2014, 00:11:30
  nese ti ke nje projekt sigurisht qe ja vlen.
  Une personalisht nuk kam ndonje .mk por kam pasur me shtete te tjera qe me jane dashur. Por gjithmone veret nga projektet e tua.
 • i identifikuar
  omedia
  #2 ne: 19-01-2014, 08:30:24
  Pershendetje Poshnja,

  E vertet, pajtohem....

  Qfar mendon ti ke ide se qfar projekti do funksiononte ne Shqiperi Kosove apo Maqedoni ?
  Un jetoj n'Austri por ke ne sa di un nuk ka ende treg per ket biznes (internet-online) apo t'themi se tregu esht i dobet, me sa di dhe kam par ke ne me se shumti funksionojn projektet/faqet: Oferta, Shpallje, Njoftime.......

  Cdo t'mir...

  nese ti ke nje projekt sigurisht qe ja vlen.
  Une personalisht nuk kam ndonje .mk por kam pasur me shtete te tjera qe me jane dashur. Por gjithmone veret nga projektet e tua.
 • i identifikuar
  Migen2
  #3 ne: 20-01-2014, 02:21:18
  projekti varet nga leket qe do ti hedhesh, pra nqs ke pak lek, bej ndonje wp dhe rutullohu aty per te kapur ndonje adsens, ose diçka te perafert, dersi sa te merzitesh dhe ta lesh pas dore fare.
  Nqs do ti hedhesh +1000€ (minimumi) atehere ka plote projekte qe ecin, por duhet marre parasysh qe tregu eshte i vogel.
 • i identifikuar
  omedia
  #4 ne: 21-01-2014, 06:24:41
  Me 1.000 - 2.000 Euro mendon ka plot projekte si ecen ???

  Mtrego cilat projekte kerkojn 1.000 apo 2.000 euro investime dhe ecen ???

  Per mendimin tim 1.000 euro nuk esht investim nese don tfitosh (e kam fjalen te fitosh spaku 500-1.000 euro per cdo muaj) sa per fillim...


  projekti varet nga leket qe do ti hedhesh, pra nqs ke pak lek, bej ndonje wp dhe rutullohu aty per te kapur ndonje adsens, ose diçka te perafert, dersi sa te merzitesh dhe ta lesh pas dore fare.
  Nqs do ti hedhesh +1000€ (minimumi) atehere ka plote projekte qe ecin, por duhet marre parasysh qe tregu eshte i vogel.

  xx
  Çfarë është ndryshimi ndermjet Parked Domain dhe Add-on Domain

  Nisur nga kokushta ne Domene | Domain Names

  2 Pergjigje
  1460 Shikime
  Postimi i fundit 27-11-2008, 05:48:32
  nga reklama
  xx
  Domain falas nga NameCheap - NameCheap Twitter Trivia Contest - Free Domain

  Nisur nga merkurinet ne Domene | Domain Names

  4 Pergjigje
  1192 Shikime
  Postimi i fundit 10-12-2008, 23:14:16
  nga merkurinet
  xx
  1 Domain i lir dhe i mir

  Nisur nga dsshkup ne Domene | Domain Names

  5 Pergjigje
  517 Shikime
  Postimi i fundit 23-03-2009, 17:29:24
  nga erand81
  xx
  .tel domain name

  Nisur nga M A X ne Domene | Domain Names

  8 Pergjigje
  892 Shikime
  Postimi i fundit 25-03-2009, 11:22:35
  nga AB