1 Domain i lir dhe i mir - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

1 Domain i lir dhe i mir

1 Domain i lir dhe i mir

· 6 · 652

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

ne: 25-02-2009, 21:09:57
Gabimi.Com
Ky domain duket se eshte i lire per tu regjistruar.
Kush ka deshir mundet ta regjistroj  :)

Ju FLm

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 25-02-2009, 21:17:59
une mendoj se nuk ka shume rendesi domain por perbatja e site

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-02-2009, 23:09:27
Ideja sesht e keqe domaini sesht i keq megjithate ti lem hapsir dikujt qe me te vertet i nevoitet dhe mund te bej diqka reth permbatjes se ty gjithsesi gjithkush kemi opinionet tona ki eshte i imi

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-02-2009, 14:59:03
Sapo e bleva :D

ndosha do te punoj diqka nto .

me propozoni qte istaloj nto a qa te boj ?

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-02-2009, 16:49:40
me propozoni qte istaloj nto a qa te boj ?

Faqe komuniteti per gabimet qe bejme ne jete. ;)

Shume bukur mund te krijosh nje tip telenovele virtuale me teme dashurie te perziere me vuajtje -- dihet qe shume femra vdesin per drama :D

 • Postime: 174
 • Karma: +0/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-03-2009, 17:29:24
gabimi.com ?  hmmmmm: do ta vleresoja $0-reg fee

Temat e fundit