Domene | Domain Names - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Domene | Domain Names


M A X
28-04-2009, 00:35:01

TweetName - Regjistrues i ri qe premton shume

TweetName.Com eshte nje firme e re ne fushen e domeneve, qe sic thuhet realizonrregjistrim domenesh ne menyre te thjeshte dhe te shpejte duke perdorur identitetin qe keni ne Twitter.

Aldo89
25-03-2009, 19:49:21

Domain ne quarantaine

Pershendetje, Di dikush se ku mund te gjej nje list me domains qe jane ne quarantaine? Dmth edhe daten/oren kur daling nga quarantaine.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erand81, Syrgjyn, GoOn!

1 Domain i lir dhe i mir

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-02-2009, 02:54:46

Top-Channel.Info eshte i lire

Me sa pashe te DomainTools Top-channel.info eshte i lire perseri per rregjistrim nga kushdo.Duke qene se domenet .info jane te lire ne cmim dhe rendesia e emrit "Top Channel", besoj se per dike qe ka kohe dhe deshire ky domen mund te hyje mire ne pune.

M A X
14-01-2009, 02:31:06

www-kosova.com

www-kosova.com eshte nje tjeter domen qe sugjeroj te rregjistrohet dhe perdoret, sepse me nje hile te vogel mundesohet te kesh ne dore nje domen i cili permban nje fjale kaq te rendesishme. E kam te qarte se ajo viza (-) lidhese...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-01-2009, 01:13:01

Cfare eshte Domain Parking?

Shume prej nesh kane domaine te cilat nuk i perdorin, nuk i pelqejne apio thjesht nuk kane kohe te merren me to, ka nje menyre me ane te se ciles mund te nxjerresh ndonje shume te vogel parash prej tyre, kjo eshte Domain Parking. Sic mund te kuptojme nga emri, domain parking,do te thote se ju ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-11-2008, 12:50:29

Kredit.de domeni me i shtrenjte gjerman

Kredit.de është domeni me i shtrenjte qe është shitur ndonjëherë ne Gjermani dhe nder me te shtrenjtet domene jo .com te shitur ndonjëherë. Konkretisht ky domen është shitur për plot 892.000 Euro siç njofton Sedo.de pjesë e Sedo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe