Domene | Domain Names - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Domene | Domain Names

M A X
10-10-2008, 14:42:15

Liste me domenet e rregjistruara .al

Me poshte është një liste me domenet .al te rregjistruar deri ne këtë moment.Registered .al Domain Names.


M A X
28-08-2005, 18:47:04

Struktura e Emërtimit në Internet - Domain Names

  Rrjeta dhe Telekomunikim - 01/07/2005 - Shkruar nga: Krenare PIREVA - HistoriaNë vitet e 60-ta kompjuterët kanë filluar të lidhen mes veti përmes Wide Area Networks (WAN). United States Defence Advanced Research Project Agency (ARPA) ka qene nje ndër rrjetat e para që ishte krijuar. ARPAne...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe