Domene | Domain Names - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Domene | Domain Names

Pergjigje nga: MrDen, Lirim1, erand81

Lajme.tv

MrDen
25-09-2010, 13:28:41
edhe lajm.tv esht i lire
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Smiba
21-09-2010, 21:02:07

Kupon: Domain ne Goddady per vetem 1$

Me ane te kuponit FALL99 mund te rregjistroni nje domain per vetem $1.17 (qmimi final).Kuponi eshte i vleshem vetem per pagesat me ane te kartave te kreditit, nuk e di dhe per sa kohe eshte i vleshem ky kupon, por ju siguroj qe funksionon pasi sapo e provova dhe rregjistrova nje domein me sukses...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-06-2010, 17:13:44

Domeni .XXX merr dritën e gjelbër

Miliona folës të gjuhës Kineze së shpejti do të jenë në gjendje t’i qasen internetit duke përdorur skriptën Kineze, pasi që gjatë ditës së sotme Bordi i Drejtorëve të ICANN ka aprovuar një bashkësi të emrave të ndërkombëtarizuar Kinez.


M A X
26-04-2010, 13:58:56

ICANN aprovon përdorimin e skripteve lokale për emra të adresave në internet

Bordi i drejtorëve të ICANN (Korporata Ndërkombëtare për emra dhe numra të përcaktuar) ka aprovuar hapin e fundit të aplikimit për katër shtete që do të përdorin skriptet e tyre kombëtare në pjesën e fundit të emrave të adresave të internetit.Egjipti, Rusia, Arabia Saudite dhe Emiratet e Bashkua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Guidos
24-04-2010, 07:26:36

FREELANCE.AL = 250€

FREELANCE.AL=250€ FREELANCER.AL=250€ Te dya bashke , shiten me lirehmmmmm:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-01-2010, 01:54:27

Domenet .im me cmim te lire perseri

Domenet .im jane bere perseri me cmim te arsyeshem. Cmimi aktual eshte $10.95 duke e bere kete domen te bleshem nga kushdo. Megjithate cmimi eshte shume me i lire se ai qe vendosen heren e fu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erion1986 Elbasanlli4ever
30-12-2009, 11:44:02

Shitet Liveshqip.com per vleften 100 Euro

Shitet Liveshqip.com per vleften 100 Euro ,vendosa ta shes kte domain sepse kam 1 vite qe e kam ne perdorim dhe nuk i kam gjet akoma vendin e duhur dhe tashme kam pak kohe ne dispozicjon dhe per kete arsye vendosa ta shes ate per cdo te interesuar mund te kontaktoni ne erion.ita@gmail.comju fale...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-09-2009, 23:07:20

Domeni jugosllav .yu pushon se ekzistuari

Faqet e internetit qe per percaktimin e nje territori perfundonin me pjesen “.yu” do te rreshtin se ekzistuari brenda 30 shtatorit.Percaktimi ne fjale, qe i referohet Republikes se Jugosllavise, do te zevendesohet me “.rs” per Serbine dhe “.me” per Malin e Zi.ICANN, instituti qe merret me percak...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-09-2009, 00:51:25

Adsense + Domain .CO.CC

Nje guide qe meson se si mund te parkoni domenet .co.cc me "Adsense for Domains". http://www.co.cc/

M A X
14-09-2009, 17:58:51

Domain Tricks

Në këtë artikull të shkurtër do të prezentojmë 2 web faqe, që na ndihmojnë shumë gjatë punës rret...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, besart

Laj.me

M A X
14-09-2009, 14:46:28
U rregullua tani
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Freedom Overdose
25-06-2009, 11:48:32

Godaddy $2 .com kupon

Pershendetje Duke perdorur kuponin 199BUYCOM mund te bleni nje .com tek godaddy me afersisht $2 ;) Sapo e gjeta te DP dhe mendova ta ndaj me ju Have a nice day!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe