Çfarë mendoni për këto domain .al ? - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë mendoni për këto domain .al ?

Çfarë mendoni për këto domain .al ?

· 11 · 799

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

ne: 01-12-2008, 15:51:40
Me ndihmën e hostal mora këto domain.Si mendoni a  kanë potencial?
http://Medic.al
http://Person.al
http://Accident.al
« Editimi i fundit: 16-12-2008, 15:59:52 nga M A X »

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#1 ne: 02-12-2008, 17:25:45
Person.al eshte e bukur , te paren e kam menduar edhe une(per te rishitur me vone) , i treti s'e di per ca mund te perdoret

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 02-12-2008, 23:07:23
Edhe mua me pelqen person.al urime me blerjen!

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#3 ne: 09-12-2008, 00:05:12
Faleminderit joni dhe hecto. Por ka edhe shumë domain te tjerë .al te cilët janë shumë te mirë .

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#4 ne: 09-12-2008, 00:51:49
Psh nation.al me duket mjaft i mire.Te ndertosh ne te nje direktori shtetesh ku ne main page te kesh emrat e shteteve dhe flamujt perkates, ndersa ne brendesi per cdo shtet te krijosh nje subdomain shteti.nation.al. 245 shtete me 245 subdomain duhet te jete fantastike per seo .I bie qe emrat e shteteve ti kesh keywords.Trafiku eshte i garantuar ;)

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-12-2008, 01:15:41
P.sh. nation.al me duket mjaft i mirë.Të ndertosh ne te një direktori shtetesh ku ne main page të kesh emrat e shteteve dhe flamujt përkatës, ndërsa ne brendesi për çdo shtet te krijosh një subdomain shteti.nation.al. 245 shtete me 245 subdomain duhet te jetë fantastike për seo .I bie qe emrat e shteteve ti kesh keywords.Trafiku është i garantuar ;)

Plan i mirë ky, por me duket qe kërkon shum shum pune. Dhe problemi i dytë është qe jo shum njerz i njohin dhe i marrin serjozisht domenet .al.

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-12-2008, 01:16:14
...

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-12-2008, 01:17:26
P.sh. nation.al me duket mjaft i mirë.Të ndertosh ne te një direktori shtetesh ku ne main page të kesh emrat e shteteve dhe flamujt përkatës, ndërsa ne brendesi për çdo shtet te krijosh një subdomain shteti.nation.al. 245 shtete me 245 subdomain duhet te jetë fantastike për seo .I bie qe emrat e shteteve ti kesh keywords.Trafiku është i garantuar ;)

imagjino ti kesh ato 254 nendomeinat ne 254 gjuhe te ndryshme
albania.nation.al ne shqip
ialia.nation.al ne italish

kshu do jete akoma me mire :P

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#8 ne: 09-12-2008, 02:17:35
Të kishte halla [përmirësoje fjalorin!]....
Do vërtetë shumë pune por si ide seshte e keqe,biles 2 ose tre webmastera mund ta realizojne.Krahasua r me ate idene e forumit eshte me e realizueshme.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 09-12-2008, 08:14:34
Ore cuna, regjistrojeni njehere ate nation.al pastaj flisni per nendomene. Ama mos u habitni nese regjistrimi nuk miratohet nga AKEP...

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-12-2008, 12:14:39
Me ndihmën e hostal mora këto domain.Si mendoni a  kanë potencial?
http://Medic.al
http://Person.al
http://Accident.al

Urime. Shume domene te mire.
Shiko nje here te www.namepros.com se cfare ofertash do te te japin.

Temat e fundit