.com .net .org .it vetem per 6 Euro/vit. - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

.com .net .org .it vetem per 6 Euro/vit.

.com .net .org .it vetem per 6 Euro/vit.

· 3 · 846

  • Postime: 27
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-01-2011, 14:37:55
Pershendetje ZeriYT.

Dua t'ju njoftoj me nje oferte fantastike per domaine me cmime te pa para!.com
.net
.org
.it
.us
.biz
.info
Vetem per 6 Euro/vit.

Kurse .tv 15 Euro/vit.

+ Free Private WHOIS
+ Free DNS Management
+ Total control of your domain names
+ Anytime request of AUTH CODE

Per me shume: https://mya.thehosting.me/domainchecker.php?language=Shqip

TheHosting ME
http://www.thehosting.me

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-01-2011, 15:19:04
Oferte shume interesante. Urime.
Po per domenet .it si eshte puna, regjistron dot cdokush nje domen te tille?

  • Postime: 27
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-01-2011, 18:13:18
Oferte shume interesante. Urime.
Po per domenet .it si eshte puna, regjistron dot cdokush nje domen te tille?

Faleminderit,

Per domainat .it si nje individ, duhesh te kesh rezidence ne EU ose te jesh qytetare i shteteve te EU. Kurse per kompanit duhet te operojne ne EU dhe te kane adrese qe ben pjese ne shtete EU.

Temat e fundit