GoDaddy Domain Coupons - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

GoDaddy Domain Coupons

GoDaddy Domain Coupons

· 6 · 687

 • Postime: 27301
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-01-2009, 19:42:00

Mendova ta krijoj kete teme qe te sherbje si vend per postim kuponash nga Godaddy per blerje domenesh me cmime te ulura.
Personalisht me vijne shpesh email-e me kupona qe nuk i perdor dhe besoj secilit prej klienteve te Godaddy i vijne te tille email-e, por mesiguri ka nga ata qe u nevojiten te tille kupona. Le t'i postojme ketu atehere.

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 18-01-2009, 20:33:45
Ide e mire Max,

po filloj une me 2 kupona:

fbDomain10 get 10% OFF*on .COM, .NET, .ORG, .BIZ, and .US > expires 1/31/2009

gdbb776 10% OFF on everything in your order.

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-02-2009, 17:08:09
fbgdhome20 20% OFF* your order of $75 or more

 • Postime: 342
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-12-2013, 19:06:35
Po kerkoja kupon per regjistrim domain, doja te regjistroja 4-5 domain dhe mendova te gjej ndonje menyre per skonto, tema qenka vetem per Godaddy dhe paksa e vjeter por nese mund ti ndryshoni titullin mund ta perdorim per kupona ne kompani te ndryshme per domain.


Nderkoh une jam ne pritje per kupona per kete fundvit :)

 • Postime: 174
 • Karma: +0/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-12-2013, 22:31:13
cfare cmimesh ke ndermend?

 • Postime: 342
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 29-12-2013, 00:56:30
Sa me lire aq me mire :)

Kupon kam gjetur por jane per single domain, un dua ti ble te 4-5 ne 1 vend.

Sa domain duhen te quhen Bulk?

Temat e fundit