Shqiptari qe posedon me shume domene se cdokush tjeter?! - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiptari qe posedon me shume domene se cdokush tjeter?!

Shqiptari qe posedon me shume domene se cdokush tjeter?!

· 2 · 461

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-01-2009, 17:22:46
Teksa po shihja verdalle neper DomainTools vura re qe emri i nje shqiptari ishte i asociuar me rreth 563 domene te ndryshme.

Nese eshte e vertete dhe nese nuk ka ndonje gabim ne sistemin e DomainTools atehere i bie qe shqiptari i quajtur Ali M. te jete poseduesi shqiptar me i madh domeneve ne internet.

Linku ne fjale: http://whois.domaintools.com/fjalor.info
DomainTools: http://www.domaintools.com/

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 06-01-2009, 21:38:35
"Please try to narrow your search."
mos valle jane persona te ndryshem me mbiemra te njejte?

Temat e fundit