Tregu.im, Ndonje vlersim? - Domene | Domain Names

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tregu.im, Ndonje vlersim?

Tregu.im, Ndonje vlersim?

· 7 · 1089

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-09-2009, 20:32:23
Kohet e fundit kam bler domainin Tregu.im, desha nje mendim apo vlersim nga ju antar te nderurar, edi qe domaini vlersohet ateher kur eshte punuar dicka me te(permbajtje) por desha thjesht njer mendim te shkurter sa i perket domainit?

Me respekt
Shkumbini

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-09-2009, 20:53:08
Perfekt duket. Shiko te besh dicka te mire me te. Vetem se do te duhet pune pasi faqet me njoftime e lajmerime jane perhapur shume, duke sjelle shume konkurence.

Sa kushtojne keto domene?

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-09-2009, 00:19:00
Perfekt duket. Shiko te besh dicka te mire me te. Vetem se do te duhet pune pasi faqet me njoftime e lajmerime jane perhapur shume, duke sjelle shume konkurence.

Sa kushtojne keto domene?

Flm shum per fjalet e mira :D

PS keto domaine kushtojn dikundi te 5$

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-09-2009, 01:19:18
50 do te thuash!

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#4 ne: 19-09-2009, 11:19:44
MAX , kushtojne 5$ :)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-09-2009, 12:21:59
Ku mer regjistrohen keto kaq lire sepse une kam vite qe shikoj domene te nic.im dhe atje kane qene dhjete here me shtrenjte se ky qe thoni ju.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 19-09-2009, 12:27:21
Lere se e gjeta. Name.com i paska kaq lire. Shume keq qe se kam zbuluar para 3 vjetesh qe paska domene .im kaq te lire sepse sic thashe prej vitesh i kam vene syun ketyre domeneve, te cilet jane shume te mire per te krijuar domain hack shqip.

Temat e fundit