×
Edukate seksuale nga Zhaklina

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga Charlie    · 11 · 214

Të pathënat e seksit anal

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 10

Pika G apo pika P

Nisur nga Mishel...............  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 » · 28 · 98

Eksitoheni apo nervozoheni kur ju grisin mbathjet (per vajzat).

Nisur nga U.J.K.U  | Postimi i fundit nga elton.asllani    « 1 2 3 4 5 » · 108 · 5095

Po me pelqen

Nisur nga altinmurati  | Postimi i fundit nga altinmurati    · 2 · 30

Kur ta filloj jetën seksuale?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 11

Ngjyrat dhe seksualiteti

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga shkodrane    · 7 · 63

Seksi Oral

Nisur nga Triology  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 » · 128 · 8001

Llojet e orgazmave!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 0 · 146

Kamasutra Shqip..

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 0 · 231