×

Cilin pozicion preferoni me shume gjate aktit seksual?

Cilin pozicion preferoni me shume gjate aktit seksual?

· 670 · 4943

 • Postime: 12738
Mishel...............
#25 ne: 12-02-2009, 23:38:05
ca o ky stil mi???? urgjenca hahahah

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 13-02-2009, 08:01:58
pergjigje pa pergjigje...a quhet ky stili eshtu sic e the ti...kaq ishte pergjigju me po ose jo...leri demostrimet LOL
Jo moj jo se nuk eshte ky stili ai qe thu ti eshte stili fshatshe i moderuar, une po flas per ate qe eshte fshatshe pa moderim. ;)
Emira
#27 ne: 13-02-2009, 14:38:19
Eshte si puna e asaj shprehejes me lesh pa lesh bereqavers si ta kesh LOL LOL LOL

Keshtu dhe puna e seksit me pozicionet LOL

Te lumte goja Stefi  :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#28 ne: 13-02-2009, 16:16:36
Jo moj jo se nuk eshte ky stili ai qe thu ti eshte stili fshatshe i moderuar, une po flas per ate qe eshte fshatshe pa moderim. ;)
ah ti deshe nai trung peme apo nai shkurre apo apo nai bunker hahahaha

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#29 ne: 14-02-2009, 09:08:30
Te gjitha :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#30 ne: 20-02-2009, 15:14:31
.. hmmmmm: .. Well te gjitha llojet kane ate kenaqesine e vet ... por si dobesi e kam Gersheren dhe po se bera kete me duket sikur s'kam bere gje.. ama nuk eshte pozicioni i preferuar i imi ..
Si eshte kjo gershera moj?  hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 20-02-2009, 15:17:09
o vogelushe mos e lodh veten me do stila e trika


ka ke hup ti mi????  :perqafim

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#32 ne: 20-02-2009, 15:35:32
E zene me shkollen ylli  :perqafim Te perqafoj  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12738
Mishel...............
#33 ne: 20-02-2009, 15:44:01
shkolles veji men se formi ktu eshte... :perqafim :perqafim

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#34 ne: 22-02-2009, 14:51:08
Per cfare stili po flisni ju te dyja se nuk kam degjuar per kete stilin e shkolles. :P LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 22-02-2009, 21:51:54
stil kinez ishte  :P

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 22-02-2009, 22:00:29
Mos eshte ai stili qe lidh kembet fiongo dhe fut celesin ne dryn. LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 23-02-2009, 09:07:34
po e gjete.,..

ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjati
tek e cara .......LOL LOL
iolushia
#38 ne: 12-03-2009, 03:30:55
o mishel mos eshte gje celesi me braven ?

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#39 ne: 16-03-2009, 16:19:31
ne kembe..

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#40 ne: 19-03-2009, 10:23:14
Plot e plot... :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 19-03-2009, 10:27:29
te gjitha te preferuara i kam mjafton te jem me njeriun e duhur

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#42 ne: 19-03-2009, 10:29:16
s'ka me stilin tradicional :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#43 ne: 19-03-2009, 10:32:57
tradicional e bashkekohor  :D

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#44 ne: 19-03-2009, 10:38:41
cili eshte ky bashkekohori se nuk paskam degjuar akoma  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#45 ne: 19-03-2009, 10:41:03
bashkekohor - ne ecim me hapin e kohes .....  LOL

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#46 ne: 19-03-2009, 10:41:50
sex duke ecur?  :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#47 ne: 19-03-2009, 10:43:02
Hehehe not too much talking plsss :)

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#48 ne: 19-03-2009, 16:11:24
Nuk i ndahem stilit fshatshe une joooo. :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#49 ne: 20-03-2009, 12:17:43
Nuk i ndahem stilit fshatshe une joooo. :P

Tu ndafshin trute ty LOL LOL

Ne dush e gjysem ne krahe te partnerit :D